فراخوان دومین جشنواره ملی دوسالانه کتاب اولیا و مربیان

0

به گزارش «فارسی مچ»، فراخوان دومین جشنواره ملی دوسالانه کتاب اولیا و مربیان در چهارمحال و بختیاری آغاز شد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، رئیس اداره انجمن اولیا ومربیان آموزش وپرورش استان گفت: تیرماه سال جاری دومین جشنواره ملی دوسالانه کتاب اولیا و مربیان با هدف معرفی آثار فاخر و مناسب و همچنین شناسایی افراد برجسته ی صاحب قلم برگزار می شود.  

بهرام خواجوی با اشاره به اینکه نویسندگان و ناشران درسطح منطقه و مدارس و اماکن فرهنگی، دانشگاهی، انتشاراتی و تا حد ممکن نویسندگان منطقه در حوزه خانواده و تربیت فرزند می توانند در این فراخوان شرکت کنند، افزود:ارسال آثاروکتاب های انتشار یافته ازسال ۱۳۹۲ به بعد به طور مستقیم توسط خود نویسنده و یا موسسات انتشاراتی به دبیرخانه جشنواره انجام خواهد پذیرفت و آخرین مهلت ارسال آثار ۳۰/۱/۹۸ است.

وی گفت:بررسی، داوری و انتخاب کتاب های برگزیده و قابل تقدیر در دبیرخانه علمی جشنواره مستقر در دفتر مرکزی انجمن اولیا و مربیان وزارتخانه به نشانی تهران میدان فردوسی، خیابان شهید قرنی، نبش خیابان سمیه، ساختمان مرحوم علاقه مندان طبقه دهم، اداره آموزش اولیا انجام خواهد گرفت.

رئیس اداره انجمن اولیا ومربیان آموزش وپرورش استان افزود:علاقه مندان آدرس و شماره تماس خود را به همراه اصل آثار به دبیرخانه ارسال کنندوتاریخ برگزاری جشنواره پنجم تیر ماه درتالار کوثر دانشکده روان شناسی وعلوم تربیتی دانشگاه تهران خواهد بود.

وی گفت:علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت رسمی انجمن اولیا و مربیان به نشانی www.payvand.medu.ir مراجعه کنند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.