فراخوان جشنواره «هفت سین منتظران»

0

به گزارش «فارسی مچ»، حجت الاسلام عیاسعلی پور با اعلام برگزاری جشنواره نوروزی «هفت سین منتظران» ویژه کودکان و نوجوانان، گفت: علاوه بر این، مسابقه «رمز بهار» با موضوع «برای ظهور بهار عالمیان امام زمان(عج) چه باید کرد؟» در ایام نوروز برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، شبستان نوشت: حجت الاسلام «حسین عباسعلی پور» با اعلام برگزاری جشنواره نوروزی مهدوی «هفت سین منتظران»، اظهار کرد: بنیاد مهدی موعود(عج) استان تهران به منظور بسترسازی برای ارتباط بهار طبیعت با بهار حقیقی یعنی وجود مقدس امام زمان(عج)، این جشنواره را ویژه گروه سنی کودک و نوجوان برگزار می کند.

مدیر بنیاد مهدی موعود(عج) استان تهران اضافه کرد: دفتر نمایندگی مسجد مقدس جمکران در تهران، اداره کل آموزش و پرورش استان تهران و سازمان بهزیستی در برگزار این جشنواره مشارکت دارند و در تلاش هستیم  کودکان و نوجوانان هم در ایام نوروز و هم پس از آن، در ابتدای با حضرت حجت(عج) انس و ارتباط داشته باشند.

وی درباره رشته های این جشنواره تصریح کرد: حفظ دعای عهد، نقاشی، روزنامه دیواری، کارهای حجمی، دل نوشته، خاطره نویسی و … از رشته های پیش شده برای جشنواره «هفت سنی منتظران» است و علاقمندان فرصت دارند تا ۲۰ فروردین ماه آثار خود را از دو طریق ارسال به دفتر نمایندگی تهرانِ مسجد مقدس جمکران به نشانی: تهران، خیابان پیروزی، بعد از سه راه قره یاضی و یا پیام رسان سروش به نشانی «هفت سین منتظران ۹۸»  ارسال کنند.

حجت الاسلام عباسعلی پور درباره اختتامیه این جشنواره اعلام کرد: آیین پایانی و معرفی برگزیدگان ۳۱ فروردین ماه همزمان با شب نیمه شعبان برگزار می شود.

وی اضافه کرد: هنوز جوایز آثار برتر مشخص نشده، اما علاوه بر بسته مهدوی ویژه کودکان و نوجوانان، امکان اسکان دوروزه برگزیدگان در مسجد مقدس جمکران هم پیش بینی شده است.

عباسعلی پور در ادامه بیان کرد: به منظور ارائه مشاوره برای خلق آثار کیفی و نیز جذب مشارکت حداکثری گروه هدف، کارشناسان در کانال سروشِ جشنواره، به علاقمندان مشاوره مجازی ارائه کرده و به سوالات پاسخ می دهند.

 مدیر بنیاد مهدی موعود(عج) استان تهران از برگزاری مسابقه «رمز بهار» خبر داد و بیان کرد: برای این مسابقه بروشوری با همین عنوان طراحی و منتشر شده و در اماکن مذهبی و نماز جمعه و امثال آن توزیع می شود، این بروشور همراه با سوال «برای ظهور بهار عالمیان امام زمان(عج) چه باید کرد؟» است.

وی تاکید کرد: علاقه مندان به شرکت در این مسابقه و ارائه پاسخ به سوال آن می توانند یا به سایت بنیاد مهدویت استان تهران به نشانیMahdi.cc  و نیز کانال تلگرامی بنیاد @bonyadmahdaviat مراجعه کنند. مخاطب هدف این مسابقه عموم اقشار و گروه های سنی هستند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.