فراخوان جشنواره ملی نوروزی پلیس در یزد

0

به گزارش «فارسی مچ»، علاقمندان می‌توانند آثار خود را حداکثر تا ۳۱ فروردین ۹۸ از طریق شبکه مجازی به نشانی festpolice@ ارسال کنند.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان یزد گفت: جشنواره ملی نوروزی پلیس با شعار « نشاط بهاری و نظم و قانون‌مداری » در ۶ بخش شامل عکس، فیلم، خاطره، شعر، سرود و مقاله آغاز شد.
سرهنگ محمدرضا مزیدی افزود: این جشنواره در موضوعات  نقش پلیس و حافظ جان و مال مردم، هوشیاری، دقت و سرعت عمل، اخلاق، ادب و تکریم ارباب‌رجوع و خدمت صادقانه خواهد بود .
وی دیگر موضوعات جشنواره را، پلیس و خدمت بی‌منت و دلسوزانه، راهنمایی، مشاوره، آموزش نظم و قانون و تحقق شعار محوری پلیس راهنمایی و رانندگی با عنوان پرهیز از خطر و آرامش در سفر ذکر کرد.
سرهنگ مزیدی افزود: علاقه‌مندان می‌توانند آثار خود را در بخش‌ها و موضوع‌های اعلام‌شده حداکثر تا ۳۱ فروردین ۹۸ از طریق شبکه مجازی به نشانی festpolice@ ارسال کنند.
فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.