رقابت طراحی پوستر Posterheroes ۲۰۱۹: A Poster for Integration

0

به گزارش «فارسی مچ»، انجمن PLUG میزبان هشت رقابت Posterheroes است و طراحی پوستر در زمینه طراحی اجتماعی و ارتباطات اجتماعی را دنبال میکند.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، Posterheroes یک رقابت بین‌المللی در زمینه طراحی اجتماعی و ارتباطات اجتماعی است که از جامعه خلاق بین‌المللی می‌خواهد تا پیام‌های قدرتمند را از طریق پوستر ۵۰ * ۷۰ سانتی متر یا ۷۰ * ۱۰۰ سانتیمتر در مورد مسائل اجتماعی و محیطی بیان کند.

شرکت کنندگان شانس برنده شدن جایزه نقدی را دارند، در بسیاری از نمایشگاه‌ها و رویدادها شرکت می‌کنند و در انتشارات Posterheroes و پروژه‌های سردبیری به نمایش در می‌آیند. کل مبلغ جایزه نقدی در سال ۲۰۱۹ به ۵،۰۰۰ یورو خواهد رسید. شرکت کنندگان می‌توانند یک پوستر و یا یک پوستر kinetic (ویدئو)ارائه کنند.

موضوع مسابقه – یک پوستر برای یکپارچگی – قصد دارد مردم را از مسایل یکپارچه‌سازی و پذیرش آگاه کند و مفهوم “تنوع” را به عنوان منبعی برای ایجاد “جوامع فردا” تقویت کند.

پوسترهای برنده توسط یک هیات انتخاب متشکل از متخصصان بین‌المللی در زمینه تصویرسازی، انیمیشن، هنر، ارتباطات بصری انتخاب میشوند.
رقابت Posterheroes، که در سال ۲۰۱۰ توسط انجمن PLUG ایجاد شد، برای همه باز است و هدف از آن مشارکت جوانان و هنرمندان بین‌المللی است.

شرکت در این رویداد هزینه ای ندارد.

مهلت ثبت نام: ۳ ژوئن ۲۰۱۹ (۱۳ خرداد ۹۸)

جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت فراخوان مراجعه نمایید.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.