ترویج سبک زندگی شهدا در قالب مسابقه کتابخوانی

0

به گزارش «فارسی مچ»، دبیر واحد فرهنگی اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان کشور گفت: ترویج سبک زندگی شهدا از اهداف برگزاری مسابقه کتاب‌خوانی این اتحادیه است.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، لیلا زارعی با اشاره به برگزاری مسابقه سراسری کتاب‌خوانی توسط اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان گفت: مسابقه کتاب‌خوانی این اتحادیه با محوریت کتاب «قصه دلبری» برگزار می‌شود که دانشجویان می‌توانند برای ثبت‌نام در این مسابقه به دفاتر جامعه اسلامی در دانشگاه‌ها مراجعه کرده و یا با واحد فرهنگی این اتحادیه تماس بگیرند.

وی افزود: قصه دلبری روایت زندگی شهید مدافع حرم محمدحسین محمدخانی است که از زبان همسر شهید بیان شده. این کتاب در قالب رمان نگارش شده و به ‌دلیل حجم مناسب آن مورد استقبال دانشجویان قرار گرفته است.

دبیر واحد فرهنگی اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان کشور اظهار کرد: سبک زندگی ایرانی اسلامی همواره مورد تأکید مقام معظم رهبری قرار دارد و این مسابقه کتاب‌خوانی نیز به‌دنبال ترویج سبک زندگی شهدا به‌عنوان نوعی از سبک زندگی ایرانی اسلامی است که دانشجویان با زبان ادبیات ارتباط بیشتری با مفاهیم این کتاب برقرار می‌کنند.

زارعی تصریح کرد: پیش از این نیز واحد فرهنگی جامعه اسلامی دانشجویان مسابقه کتاب‌خوانی با محور کتاب «سرباز کوچک امام» که خاطرات جانباز آزاده، طحانی است برگزار کرده بود اما به‌دلیل زبان شیوای کتاب قصه دلبری، استقبال از این کتاب بیش از مسابقه قبلی است.

وی اعلام کرد: علاقه‌مندان به شرکت در این مسابقه می‌توانند به صورت انفرادی با تهیه کتاب و ارسال شماره مندرج بر روی آن در مسابقه شرکت کنند. همچنین دفاتر جامعه اسلامی دانشجویان در دانشگاه‌ها نیز می‌توانند با تهیه این کتاب به‌صورت گروهی ضمن بهره‌مندی از تخفیف در مسابقه شرکت کنند.

دبیر واحد فرهنگی اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان کشور در پایان گفت: نفرات برگزیده در این مسابقه از جوایز نقدی و معنوی بهره‌مند شده و دانشگاه‌ها نیز می‌توانند به‌صورت مستقل با تهیه جوایز از نفرات برگزیده در این مسابقه تجلیل کنند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.