انتشار فراخوان مقالات پژوهشی حج

0

به گزارش «فارسی مچ»، پژوهشکده حج و زیارت از محققان و پژوهشگران حوزه حج خواست مقالات علمی خود را برای انتشار مجله علمی این مجموعه ارسال کنند.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، پژوهشکده حج و زیارت وابسته به حوزه نمایندگی ولی فقیه در امور حج و زیارت با صدور اطلاعیه‌ای از پژوهشگران و محققان حوزوی و دانشگاهی خواست تا مقالات علمی و پژوهشی خود را در حوزه حج و زیارت برای انتشار در مجلات علمی این مرکز ارسال کنند.

بر اساس این گزارش، حوزه مطالعات اجتماعی و سیاسی در حج و زیارت، اسرار و معارف حج و زیارت، حج و مسائل مستحدثه و کاربردی، تاریخ و رجال، آثار و اماکن زیارتی، ادبیات شعر و هنر ازجمله محورهای پیشنهادی برای ارسال مقالات علمی و پژوهشی اعلام شده است.

همچنین این مرکز موضوعات کلام و عقاید، نقد و معرفی کتاب، حج در قرآن و حدیث، حج‌گزاری کشورهای اسلامی، حقوق بین‌الملل، حوزه وهابیت پژوهی و بررسی نقد شبهات از دیگر محورهای پیشنهادی این مرکز برای ارسال مقالات علمی اعلام شده است.

این گزارش حاکی است، پژوهشکده حج و زیارت اعلام کرد است از مقالات علمی و پژوهشی حوزوی و دانشگاهی در محورهای اعلام شده حمایت لازم را انجام می‌دهد و در دو فصلنامه پژوهشکده حج و زیارت با عنوان میقات حج به زبان عربی و فارسی منتشر می‌کند.

گفتنی است، علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره تلفن ۰۲۵۳۷۱۸۶ تماس بگیرند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.