انتشار فراخوان مسابقه «نقش خاطره نور»

0

به گزارش «فارسی مچ»، همزمان با اعزام کاروان‌های مختلف از شهرستان نکا به اردوی زیارتی سیاحتی راهیان نور در جنوب کشور، مسابقه بزرگ نقش خاطره نور در دو بخش عکاسی و خاطره‌نویسی مختص کاروان‌های راهیان نور این شهرستان برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، در آخرین روزهای اسفند ۹۷ اعزام کاروان‌های راهیان نور به مناطق عملیاتی جنوب کشور به رسم هر سال آغاز شده و گروه‌های مختلف از نقاط گوناگون شهرستان نکا همچون دیگر نقاط کشور آماده حرکت به سمت سرزمین‌های نور شده‌اند.

در این میان نهادهای مختلف فرهنگی و رسانه‌ای نیز بنابر عمل به رسالت ثبت لحظه‌های ماندگار و به یاد ماندنی دیدار عاشقان مکتب شهادت و مقاومت با قدمگاه شهدا در جنوب کشور نسبت به برگزاری مسابقات و محافل هنری اقدام می‌کنند.

در همین راستا حسین زحمتکش مسئول کانون بسیج رسانه نکا در گفت‌و‌گو با خبرنگار ما از برگزاری مسابقه “نقش خاطره نور” ویژه کاروان‌های اعزامی شهرستان نکا به مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس خبر داد و گفت: این مسابقه در دو بخش عکس و خاطره‌نویسی مختص کاروان‌های راهیان نور شهرستان نکا برگزار می‌شود.

حسین زحمتکش با بیان اینکه علاقه‌مندان می‌توانند آثار خود را حداکثر تا تاریخ هفدهم فروردین‌ماه سال ۹۸ در فضای مجازی به شماره ۰۹۳۶۰۷۸۴۷۸۲ارسال کنند، اظهار کرد: زمان داوری و اعلام نتایج ۲۲ فروردین ماه است که به دو نفر از برگزیدگان این مسابقه جوایز نقدی و نفیسی اهدا می‌شود.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.