انتشار فراخوان بخش محله جشنواره فیلم شهر

0

به گزارش «فارسی مچ»، فراخوان بخش محله هفتمین جشنواره بین المللی فیلم شهر با هدف تولید و دریافت آثار کوتاه غیرحرفه ای «موبایلی» و «مستند خبری» منتشر شد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، بخش محله هفتمین جشنواره بین المللی فیلم شهر با هدف ثبت آثار خلاقانه و فیلم‌های زیبا و تأثیرگذار از زوایای مختلف شهرهای ایران و تهران در ۲ بخش «مسابقه» و «ویژه» برگزار می‌شود که در همین راستا فراخوان این بخش منتشر شد.

**بخش مسابقه
این بخش با هدف تولید و دریافت آثار کوتاه غیرحرفه ای «موبایلی» و «مستند خبری» شهروندی برگزار می شود و در برگیرنده آثاری است که با موضوعات خانواده ایرانی در محیط شهری، یک روز زندگی در شهر، امنیت شهر، یاران شهروندان؛ به تصویر کشیدن خدمات نیروهای امدادی و انتظامی در شهرها (آتش نشانان، هلال احمر، رفتگران، پلیس، راهنمایی و رانندگی و …)، مشارکت جمعی در راستای حل مشکلات اجتماعی، صیانت از محیط زیست، درختان، بوستان‌ها و هر موضوعی که مسائل شهری را در بر گیرد و در ایران تولید شده باشند، برگزار می‌شود.

**بخش ویژه «شهر تهران»
فیلم‌های داستانی و یا مستندهای خلق شده با موضوع تهران، علاوه بر بخش اصلی در این بخش نیز مورد بررسی و داوری قرار می‌گیرند.
تمامی علاقه مندان فارغ از اینکه در تهران زندگی می‌کنند یا خیر، می‌توانند در این بخش شرکت کنند.
اولویت انتخاب در این بخش با فیلم‌هایی است که تمامی موضوعات، مشکلات و مسائل شهر تهران را در بستری زیبا و تأثیرگذار به تصویر کشیده باشند.
در بخش «مسابقه»، تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه نقدی به عنوان رتبه اول، لوح تقدیر و جایزه نقدی به عنوان رتبه دوم و لوح تقدیر و جایزه نقدی به عنوان رتبه سوم اهدا خواهد شد و در بخش ویژه «شهر تهران» نیز تندیس جشنواره و جایزه نقدی به عنوان رتبه اول، لوح تقدیر و جایزه نقدی به عنوان رتبه دوم و لوح تقدیر و جایزه نقدی به عنوان رتبه سوم به برگزیدگان اهدا می‌شود.
ثبت نام تا پایان فروردین ماه و از طریق سایت جشنواره به نشانی www.shahrfilmfest.com امکان پذیر است.
هفتمین جشنواره بین المللی فیلم شهر، توسط موسسه تصویر شهر و به دبیری هاشم میرزاخانی در تابستان سال جاری در تهران برگزار می‌شود.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.