اعلام فراخوان جشنواره سراسری فیلم کوتاه «روستا و عشایر»

0

به گزارش «فارسی مچ»، جشنواره سراسری فیلم کوتاه «روستا و عشایر» در ۲ بخش سینمای ملی و ویژه، در موضوعات آداب و رسوم نوروز، زندگی روستائیان و عشایر، دیروز، امروز، فردا و آب و کارآفرینی برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، فراخوان جشنواره سراسری فیلم کوتاه «روستا و عشایر» امروز (۲۸ فروردین) در چهارمحال و بختیاری اعلام شد.

جشنواره سراسری فیلم کوتاه «روستا و عشایر» به همت ستاد کانون های فرهنگی هنری مساجد و با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی برگزار می شود.

تبیین نقش روستاییان و عشایر در ترویج ارزش های اسلامی و ایرانی و اخلاقی، معرفی ظرفیت های روستا در بخش های فرهنگی و اجتماعی و اقتصادی، نقش و جایگاه روستائیان و عشایر در تولید سرانه کشور، تبیین نقش اقتصاد مقاومتی در توسعه پایدار مناطق روستایی و عشایری کشور، از اهداف برپایی این جشنواره است.

معرفی، بازشناسی، ارزیابی و بازآفرینی مواریث فرهنگی روستاییان و عشایر کشور، توجه به زیبایی ها و سختی های توامان زندگی روستاییان و عشایر و تلاش برای گسترش و جذب مخاطبان فیلم کوتاه سراسر کشور از دیگر اهداف این جشنواره عنوان شده است.

مهلت ارسال آثار به دبیرخانه جشنواره سراسری فیلم کوتاه «روستا و عشایر» ۳۱ اردیبهشت سال جاری عنوان شده است.

علاقه مندان می‌توانند با مراجعه به سایت www.dkm.ir فرم تقاضای شرکت در جشنواره را تکمیل کرده و کد رهگیری مربوطه را از سایت دریافت کنند و آثار خود را به نشانی استان خراسان شمالی، شهرستان بجنورد، خیابان شهید بهشتی جنوبی، کوچه شهید محمدی (اوقاف) دبیرخانه جشنواره سراسری فیلم کوتاه روستا و عشایر ارسال کنند.

خاطرنشان می شود: علاقه مندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۰۵۸۳۲۲۳۷۳۲۷ تماس بگیرند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.