اعلام فراخوان جشنواره سراسری فیلم کوتاه «روستا و عشایر»

0

به گزارش «فارسی مچ»، جشنواره سراسری فیلم کوتاه «روستا و عشایر» در ۲ بخش سینمای ملی و ویژه، در موضوعات آداب و رسوم نوروز، زندگی روستائیان و عشایر، دیروز، امروز، فردا و آب و کارآفرینی برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، فراخوان جشنواره سراسری فیلم کوتاه «روستا و عشایر» امروز (۲۸ فروردین) در چهارمحال و بختیاری اعلام شد.

جشنواره سراسری فیلم کوتاه «روستا و عشایر» به همت ستاد کانون های فرهنگی هنری مساجد و با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی برگزار می شود.

تبیین نقش روستاییان و عشایر در ترویج ارزش های اسلامی و ایرانی و اخلاقی، معرفی ظرفیت های روستا در بخش های فرهنگی و اجتماعی و اقتصادی، نقش و جایگاه روستائیان و عشایر در تولید سرانه کشور، تبیین نقش اقتصاد مقاومتی در توسعه پایدار مناطق روستایی و عشایری کشور، از اهداف برپایی این جشنواره است.

معرفی، بازشناسی، ارزیابی و بازآفرینی مواریث فرهنگی روستاییان و عشایر کشور، توجه به زیبایی ها و سختی های توامان زندگی روستاییان و عشایر و تلاش برای گسترش و جذب مخاطبان فیلم کوتاه سراسر کشور از دیگر اهداف این جشنواره عنوان شده است.

مهلت ارسال آثار به دبیرخانه جشنواره سراسری فیلم کوتاه «روستا و عشایر» ۳۱ اردیبهشت سال جاری عنوان شده است.

علاقه مندان می‌توانند با مراجعه به سایت www.dkm.ir فرم تقاضای شرکت در جشنواره را تکمیل کرده و کد رهگیری مربوطه را از سایت دریافت کنند و آثار خود را به نشانی استان خراسان شمالی، شهرستان بجنورد، خیابان شهید بهشتی جنوبی، کوچه شهید محمدی (اوقاف) دبیرخانه جشنواره سراسری فیلم کوتاه روستا و عشایر ارسال کنند.

خاطرنشان می شود: علاقه مندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۰۵۸۳۲۲۳۷۳۲۷ تماس بگیرند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.