فرخوان جشنواره ملی کرامت

0

به گزارش «فارسی مچ»، بنیاد کرامت امام رضا علیه السلام وابسته به آستان قدس رضوی امروز فراخوان جشنواره ملی کرامت را منتشر کرد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، این جشنواره با هدف احیای نهضت خدمت‌ رسانی به محرومین و همچنین هم افزایی بنیاد کرامت امام رضا(ع) با مجموعه ‌های مردمی خدمت ‌رسان برگزار می‌ شود.

جشنواره ملی کرامت در ۶موضوع شامل: خانواده، بانوان، کارآفرینی، تربیت و آموزش، بهداشت و سلامت، اطعام و معیشت در ۲بخش ‘تجربه‌ های موفق’ و ‘ایده‌’ با هدف احیای نهضت خدمت‌ رسانی به محرومان برگزار می شود.

علاقه مندان به شرکت در بخش ‘ایده’ این جشنواره، باید با پرکردن فرم ثبت ‌نام در سایت جشنواره به آدرس https://fest.bkr.ir یک ‘ویدئوی معرف’ نیز به همراه آن بارگذاری کنند.

‘ویدئوی معرف’ باید شامل نام و نام ‌خانوادگی نماینده تشکل، نام تشکل، محل استقرار تشکل، سال شروع فعالیت و حوزه فعالیت، موضوع مورد نظر برای انتقال تجربه یا ایده از بین موضوعات ۶ گانه جشنواره، منطقه اجرای ایده یا تجربه خدمت ‌رسانی و شرح کامل آن باشد.

پایان مهلت ارسال آثار به دبیرخانه این جشنواره ۲۰ اردیبهشت سال۱۳۹۸ است.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.