فراخوان یازدهمین جشنواره ملی «رسانه های دیجیتال»

0

به گزارش «فارسی مچ»، فراخوان یازدهمین جشنواره ملی رسانه‌های دیجیتال با هدف جریان سازی و بسترسازی برای تولید و توسعه محتوای دیجیتال منطبق با فرهنگ ایرانی اسلامی در چهارمحال و بختیاری اعلام شد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، امید و نشاط اجتماعی، مقاومت و انقلاب اسلامی، خانواده و سبک زندگی، تربیت کودک و نوجوان، اقوام و فرهنگ ملی و محلی، گردشگری و ایران شناسی، همزیستی اقوام و مذاهب، مسجد و مناسک دینی، کسب و کارهای نوپا و حکمرانی و مدیریت از موضوعات یازدهمین جشنواره ملی «رسانه های دیجیتال» است.

شبکه های اجتماعی، پایگاه های اینترنتی، انیمیشن، موشن گرافیک، بازی های رایانه ای، برنامه های کاربردی تلفن همراه، برنامه های کاربردی تلفن همراه و ایده از ملاک های یازدهمین جشنواره ملی «رسانه های دیجیتال» است.

کاربران، محتوا، فعالیت، فنی، کاربری، طراحی، محتوایی، فیلمنامه، طراحی فضا، طراحی شخصیت، انیمیت، صدا و موسیقی و جلوه های ویژه بصری، فنی، طراحی، هنری،‌ بازی نامه و داستان، فنی و پشتیبانی، رابط کاربری، محتوا، کارکردها و نوآوری، کاربردی، هزینه از محورهای یازدهمین جشنواره ملی «رسانه های دیجیتال» است.

آخرین مهلت ثبت نام در یازدهمین جشنواره ملی «رسانه های دیجیتال» ۳۱ فروردین سال ۱۳۹۸ اعلام شده است.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.