فراخوان هجدهمین جشنواره نمایشنامه‌ عروسکی

0

به گزارش «فارسی مچ»، فراخوان هجدهمین جشنواره نمایش‌عروسکی با شعار «تمرین خوب زندگی کردن» در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان فارس منتشر شد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ،  هجدهمین جشنواره نمایشنامه‌عروسکی با رویکرد نوآوری، خلاقیت، به کارگیری ایده‌های خلاق در نمایشنامه‌نویسی با توجه به نیاز امروز نوجوانان، نگاه ویژه به عنصر شگفتی و نوآوری که ویژگی اصلی نمایش‌عروسکی است و همچنین توجه به ساختار منسجم و درست وجوه دراماتیک نمایشنامه‌عروسکی مورد تأکید است.

تمام موضوعاتی که پتانسیل ارائه ارزشهای بومی و ملی را دارا هستند در این جشنواره جای خواهند گرفت.

پرداختن به میراث گران بهای تاریخی، فرهنگی و ادبی ایران (افسانه‌ها، داستان‌ها، اشعار، حماسه‌ها، رسوم و سنن بومی)، دغدغه، رؤیا، امیال و آرزوهای نوجوانان که ناگفته مانده است یا کمتر به آن پرداخته شده است، محیط زیست (در این بخش چالش‌های محیط زیست در ارتباط با خانواده و نوجوان مد نظر می‌باشد)، صلح و دوستی ونوآوری، تکنولوژی و سلامت شهری موضوعات این جشنواره را در بر می‌گیرد.

بر اساس این فراخوان، علاقه‌مندان تا ۳۰ فروردین طرح، ایده یا نمایشنامه خود را همراه با طرح عروسک به دبیرخانه هجدهمین جشنواره نمایشنامه‌عروسکی واقع در اداره کل کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان فارس ارسال کنند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.