فراخوان مسابقه مقاله نویسی پیرامون شخصیت میرفندرسکی

0

به گزارش «فارسی مچ»، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان از انتشار فراخوان مسابقه مقاله نویسی شخصیت و اندیشه‌های حکیم ابوالقاسم میرفندرسکی به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رامیان منتشر شد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، عادله کشمیری (مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان) با اشاره به انتشار فراخوان مسابقه مقاله نویسی شخصیت و اندیشه‌های حکیم ابوالقاسم میرفندرسکی، گفت: اثر مبانی عرفانی میرفندرسکی بر نظام فلسفی وی، اثر پذیری ملاصدرا از تعالیم میرفندرسکی، سیره عملی میرفندرسکی در تربیت طلاب، مناظرات مذهبی میرفندرسکی و مقام ادبی میرفندرسکی و جایگاه شعر و ادب در آثار وی از جمله محورهای این مسابقه مقاله نویسی و همایش استانی است.

وی با اشاره به اینکه مهلت ارسال مقاله ١٠ فروردین ماه ٩٨ است، گفت: درج عنوان مقاله و مشخصات نویسنده به طور کامل، تایپ مقاله در نرم افزار ورد با فونت ١۴ نازنین، رعایت ساختار علمی مقاله نویسی و عدم داشتن سابقه چاپ و انتشار مقاله ارسالی از عمده شرایط مقاله به این همایش استانی است.

این مدیر استانی در خاتمه اظهار کرد: به صاحبان مقالات اول تا سوم این همایش جوایز نقدی اهدا خواهد شد و علاقه مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های ٣۵٨٨٠۵۶۶ و ٣۵٨۶٢۵١٧ تماس حاصل فرمایند.

این همایش استانی به همت و همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان و شهرستان رامیان، فرمانداری شهرستان رامیان، بخشداری بخش فندرسک، دفتر امام جمعه شهرستان خان ببین و انجمن آثار و مفاخر شهرستان رامیان برگزار می‌شود.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.