فراخوان مدرسه علمیه حضرت زهرا(س) برای مقاله‌نویسی

0

به گزارش «فارسی مچ»، معاونت پژوهش مدرسه علمیه اسلام‌شناسی حضرت زهرا(س) مشهد به‌منظور ایجاد انگیزه و بستر مناسب در زمینه فعالیت‌های علمی و پژوهشی در میان محققان و پژوهشگران فعال در حوزه مباحث دینی جهت دریافت مقاله در محورهای اخلاق فردی و اجتماعی در سبک زندگی اسلامی، خداباوری و اخلاق، اصول و قواعد فقهی و حقوقی در معاملات، و معادباوری و اخلاق، فراخوان داد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، این فراخوان با هدف تولید علم و تحقق روحیه تحقیق و نیز ترغیب، تتبع عالمانه در میان پژوهشگران مباحث دینی و همچنین انتشار یافته‌های پژوهشی آن‌ها و پاسخ‌گویی به نیازهای آحاد جامعه در حوزه مباحث اعتقادی، فقهی و حقوقی و اخلاقی است که به‌عنوان رسالت ذاتی حوزه‌های علمیه به نحو خاص مورد توجه قرار گرفته است.

اساتید و پژوهشگران علاقه‌مند تا ۳۰ اردیبهشت‌ماه سال ۹۸ فرصت دارند تا فایل Word مقالات خود را به پست الکترونیک Is.pajohesh@yahoo.com و یا به مدرسه علمیه اسلام‌شناسی حضرت زهرا(س) به نشانی مشهد، چهارراه لشکر، امام خمینی(ره) ۴۸، پلاک ۸۶۶، ساختمان پژوهش، طبقه دوم ارسال کنند و جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۳۸۵۲۵۲۵۱-۰۵۱ تماس بگیرند.
از مقالات برگزیده علاوه بر تقدیر ویژه، جهت چاپ در نشریات علمی استفاده می‌شود.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.