فراخوان «سومین کنگره بین المللی زیست پزشکی»

0

به گزارش «فارسی مچ»، فراخوان شرکت در سومین کنگره بین المللی زیست پزشکی با هدف ارتقای سطح دانش و معرفی جدیدترین پژوهش های فناوری محور در حوزه زیست شناسی و علوم پزشکی منتشر شد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، رئیس سومین کنگره بین المللی زیست پزشکی گفت: این کنگره در دوره های پیشین نیز با همکاری ستاد توسعه زیست فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، پژوهشگاه رویان، دانشگاه علوم پزشکی تهران، دانشگاه آزاد اسلامی و حمایت معنوی بیش از ۱۰۰ مرکز تحقیقاتی و بیمارستانی و با حمایت مادی انستیتو مطالعات بیولوژیکی و واکسن سازی نسیم، استادان و محققان بسیاری را گرد هم آورده بود.

«مصطفی قانعی» افزود: کنگره امسال هم با هدف ارتقای سطح دانش و معرفی جدیدترین یافته های روز دنیا در حوزه علوم پایه و کلینیکال (معرفی جدیدترین پژوهش های فناوری محور در حوزه زیست شناسی و علوم پزشکی) در روزهای ۱۵ تا ۲۲ آبان ماه سال ۱۳۹۸ برگزار می شود.

دبیر ستاد توسعه زیست فناوری ریاست جمهوری خاطرنشان کرد: همچنین با توجه به اهمیت بسزای آموزش های برخط الکترونیک، این کنگره با فراهم آوردن امکان شرکت به صورت غیر حضوری (آنلاین) این فرصت را به مخاطبان در سطح بین الملل می دهد تا در هر مکان از مطالب ارائه شده بهره مند شوند.

وی بیان داشت: زیست پزشکی با فراهم آوردن بستری بین المللی این امکان را به پژوهشگران می دهد تا آخرین پژوهش ها و ایده های خود را در سطح بین الملل مطرح کنند.

سومین کنگره بین المللی زیست پزشکی با عنوان «پرمخاطب ترین کنگره بین المللی پزشکی ایران» توسط انستیتو مطالعات بیولوژیک و واکسن سازی نسیم و با همکاری ستاد توسعه زیست فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جموری در آبان ماه سال ۹۸ برگزار خواهد شد.

پژوهشگران، محققان و دانشجویان رشته های علوم پزشکی و علوم زیستی «در تمامی گرایش ها» می توانند جهت ثبت نام و ارسال مقاله به نشانی اینترنتی www.icbcongress.com مراجعه کنند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.