فراخوان دوازدهمین جشنواره بین‌المللی کاریکاتور لوکزامبورگ

0

به گزارش «فارسی مچ»، دوازدهمین جشنواره بین المللی کارتون و کاریکاتور Vianden لوکزامبورگ ۲۰۱۹ با موضوع “زمان” برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، موزه کارتون و کاریکاتور Vianden با مشارکت موسسه هنری Les Amis du Château و Naturpark برگزاری این رویداد هنری را برعهده دارد.

هر شرکت‌کننده می‌تواند حداکثر با ۴ اثر در جشنواره حضور یابد. آثار ارسالی می‌بایست در اندازه A3 و یا A4، فرمت JPEG و حجم حداکثر ۱/۵ مگابایت بوده و فاقد متن نوشتاری باشند؛ ضمنا تکنیک اجرای کار آزاد است و این آثار می‌تواند سیاه – سفید و یا رنگی ارائه شوند.

گفتنی است هیئت داوران حدود ۶۰ تا ۱۰۰ اثر را به عنوان آثار برتر انتخاب می‌کند؛ به نفر اول مبلغ ۱۵۰۰ یورو، نفر دوم ۱۰۰۰ یورو، نفر سوم ۵۰۰ یورو به عنوان جایزه اهدا خواهد شد، همچنین ۳ جایزه تقدیری نیز به منتخبین اهدا می‌شود. ضمنا تاریخ اعلام نتایج شنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ است. جهت مشاهده نتایج به سایت www.caricature.eu مراجعه نمایید.

علاقمندان به حضور در این جشنواره می‌بایست آثار خود به همراه مشخصات هنرمند (نام، نام خانوادگی، آدرس پستی، ایمیل، شماره تماس و نام اثر) را به این مسابقه ارسال کنند.

مهلت ارسال آثار: یکشنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۸

آدرس ایمیل ارسال آثار: cartoon@caricature.eu

آدرس پستی:

Musée de la Caricature et du Cartoon de Vianden

۴۸, Grand-rue, L – 9410 Vianden, Luxembourg

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.