فراخوان جشنوراه عکاسی موبایلی کیش جزیره شاد

0

به گزارش «فارسی مچ»، با توجه به نقش شرکت عمران، آب و خدمات منطقه آزاد کیش در ایجاد شادی و نشاط در حوزه های مرتبط با وظایف شرکت و به منظور تبیین و تعریف مبانی موضوع ” کیش جزیره شاد ” برای گردشگران و کیشوندان متناسب با فرهنگ جزیره کیش و مردم ایران اسلامی، این شرکت اقدام به برگزاری جشنوار نموده است.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، با بررسی ایده ها و نگاه شرکت کنندگان در محورهای موضوع جشنواره می توان به یافته های قابل توجهی برای برنامه ریزی و اجرای طرح های آتی در حوزه گوناگون مسئولیت شرکت عمران،آب و خدمات منطقه آزاد کیش دست یافت.

مهلت ارسال اثر:  ۳۱ فروردین ۱۳۹۸  (به هیچ عنوان تمدید نخواهد شد)
داوری:  اردیبهشت ماه ۱۳۹۸
نمایشگاه و اختتامیه : اردیبهشت ۱۳۹۸

شرایط آثار ارسالی :

۱- شرکت تمامی عکاسان ، گردشگران نوروزی، کیشوندان و علاقمندان به عکاسی از سراسر ایران در جشنواره مغتنم است.
۲- در این بخش فقط عکسهای ثبت شده با گوشی تلفن همراه پذیرفته خواهد شد.
۳- در این بخش فقط عکسهای ثبت شده در جزیره کیش، از تاریخ ۲۷ اسفند ۱۳۹۷ الی ۲۰ فروردین ۱۳۹۸پذیرفته خواهد شد.
۴- تمامی عکاسان از تمامی شهرها جهت شرکت در جشنواره باید ابتدا ثبت نام اولیه را در سایت رسمی جشنواره به نشانی www.urbanfestival.kish.ir انجام داده و پس از ورود، عکس های خود را بارگذاری نمایند.
۵- آثار ارسالی در بخش عکس فقط از طریق سایت جشنواره بارگذاری و ارسال می‌شوند و نیازی به ارسال پستی بر روی CD یا ارسال پرینت و چاپ اثر نیست.
۶- عکس‌های ارسالی، نباید دارای امضای عکاس، پاسپارتو، حاشیه، تاریخ، واترمارک، لوگو یا هرنشانه‌ی تصویری باشند و همچنین ویرایش عکس‌ها نباید به مرزهای گرافیک، تصویرسازی، و حذف بعد و پرسپکتیو نماها بیانجامد.
۷- هر عکاس می‌‌تواند با ۸ تک عکس (حداکثردو عکس در هر یک از محورها) در جشنواره شرکت کند.
۸- عکس‌های ارسالی فقط می‌‌توانند رنگی باشند و با هر قالبی ثبت شده باشند . حجم هر فایل ارسالی از ۵ مگابایت تجاوز کند و همچنین D.P.I عکس‌ها تغییر نکرده و با همان رزولوشن خروجی تلفن همراه ارسال گردند.
۹- قبل از ورود به مرحله داوری، عکس های دریافتی بررسی خواهند شد و عکس هایی که به لحاظ فنی یا تطبیق موضوعی با محورهای جشنواره منطبق نباشند از مسابقه کنار گذاشته خواهند شد.
۱۰- ارسال کننده عکس به جشنواره ، صاحب فایل بزرگ و اصلی عکس، به عنوان عکاس و مالک اثر شناخته می‌شود و مسؤولیت هرگونه دعوی در باب مالکیت اثر از عهده جشنواره خارج است.
۱۱- برگزار کننده حق استفاده از عکس‌های ارسالی را برای مصارف فرهنگی خود اعم از انتشار درکتاب ها، بولتن ها، مجله ها، بیلبوردهای شهری یا نمایشگاه های عکس خواهد داشت.
۱۲- آثار راه یافته به بخش مسابقه در قالب نمایشگاهی حرفه‌ای در جزیره کیش بر روی دیوار خواهد رفت و سپس در تهران به نمایش گذاشته خواهد شد.
۱۳- جوایز برگزیدگان در اختتامیه جشنواره به عکاسان تقدیم خواهد شد.
۱۴- ارسال آثار، به منزله پذیرش تمامی مقررات این جشنواره از سوی شرکت کننده است.

 

 

 

 

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.