فراخوان جشنواره ملی عکس دارالسلطنه قزوین منتشر شد

0

به گزارش «فارسی مچ»، دبیر دومین جشنواره ملی عکس دارالسلطنه قزوین و نخستین فتوماراتن کشور از انتشار فراخوان و پوستر این جشنواره در سطح ملی خبر داد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، خشایار فاضل کاشانی افزود: سازمان نوسازی و بهسازی قزوین، دومین جشنواره ملی عکس دارالسلطنه و نخستین فتوماراتن کشور را با هدف معرفی، حفظ و حمایت از فضاهای ارزشمند شهر قزوین، با محوریت مسیر گردشگری تاریخی – فرهنگی این شهر برگزار می‌کند.

وی ادامه داد: این جشنواره ملی بر آن است تا با توجه به اهمیت مستندسازی تصویری و در راستای ثبت تاریخی این مسیر حائز اهمیت به لحاظ هویتی و معرفی کهن شهر قزوین به عنوان یکی از مقاصد گردشگری ارزشمند کشور، این رویداد مهم هنری را برگزار کند.

فاضل کاشانی یادآور شد: از جمله دیگر اهداف این جشنواره می‌توان به معرفی مسیر گردشگری تاریخی – فرهنگی قزوین به عنوان نخستین مسیر منتخب گردشگری کشور، جلب توجه شهروندان، گردشگران و عکاسان به مسیر اصلی گردشگری قزوین و معرفی آن و نیز ضرورت تبلیغات غیر مستقیم از طریق تاثیر ضمیر ناخودآگاه با استفاده از زبان هنر اشاره کرد.

به گفته وی، ایجاد جذابیت برای سرمایه‌گذاران حوزه گردشگری در استان، تهیه، ثبت و انتشار اسناد تصویری فاخر از مسیر گردشگری و بافت تاریخی شهر از طریق نگاه عکاسان مطرح کشور نیز از دیگر اهداف برگزاری این جشنواره محسوب می‌شود.

فاضل کاشانی با اشاره به اینکه این جشنواره در چهار بخش میزبان عکاسان ملی، عکاسان بومی، شهروندان، گردشگران و شرکت‌ کنندگان بین المللی است، تصریح کرد: محورهای پیشنهادی جشنواره شامل بخش اصلی در قالب فتوماراتن، بخش جنبی (معماری)، بخش تلفن همراه و بخش آرشیوی خواهد بود.

وی اضافه کرد: برگزاری جشنواره عکس در قالب فتوماراتن برای نخستین بار در کشور در دومین دوره جشنواره ملی عکس دارالسلطنه قزوین برگزار می‌شود.

این مسئول هنری ادامه داد: این بخش مختص عکاسان پذیرش شده است که در روز نخست جشنواره در مسیر گردشگری تاریخی – فرهنگی شهر قزوین و براساس قوانین و موضوعات از پیش تعیین شده ماراتن، برگزار خواهد شد.

دبیر دومین جشنواره ملی عکس دارالسلطنه قزوین در خصوص زمان برگزاری این جشنواره نیز گفت: نخستین فتوماراتن کشور ۱۰ اردیبهشت ماه سال ۹۸ برگزار و دومین دوره جشنواره ملی عکس دارالسلطنه نیز طی روزهای ۱۱ و ۱۲ اردیبهشت ماه سال آینده به کار خود ادامه می دهد.

وی ضمن دعوت از تمامی عکاسان سراسر کشور و استان جهت حضور در این دوره از جشنواره ملی عکس دارالسلطنه، گفت: علاقه ‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر و آگاهی از قوانین جشنواره می‌توانند به آدرس اینترنتی darolsaltaneh.qazvin.ir مراجعه کنند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.