فراخوان جشنواره فیلم و عکس نظاره

0

به گزارش «فارسی مچ»، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مراغه از انتشار فراخوان جشنواره استانی فیلم و عکس ‘نظاره’ در این شهرستان خبرداد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، احمد دادرس فیاضی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار افزود: جشنواره استانی نظاره با موضوع معرفی زیبائی های طبیعت آذربایجان خرداد سال آینده در مراغه برگزار می شود.
وی ادامه داد: فراخوان این جشنواره در بخش های فیلم و عکس منتشر شده و هنرمندان، هنرجویان و علاقه مندان می توانند آثار خود را در این زمینه ارائه دهند.
وی اضافه کرد: زیبائی های طبیعت بکر آذربایجان و شکوه و عظمت مناظر طبیعی آذربایجان ‌شرقی بستری مناسب برای فعالیت هنرمندان عکاس و فیلمساز است که با دید خلاقه خود بتوانند این زیبائی ها را به تصویر کشند.
دادرس فیاضی با اشاره به هدف برگزاری جشنواره فیلم و عکس نظاره گفت: برگزاری این رویداد فرهنگی و هنری می تواند زمینه ساز جذب گردشگر، ایجاد انگیزه در هنرمندان در راستای تلاش برای معرفی منطقه آذربایجان و نیز استفاده از زبان گویای هنر در انعکاس شکوه و عظمت طبیعت این خطه شود.
وی افزود: برگزاری رویدادهای فرهنگی و هنری با حضور هنرمندان زمینه مساعدی برای شکوفایی استعدادهای ناب فرهنگی و نیز شنساندن تاریخ و هویت خطه اذربایجان شود.
وی اضافه کرد: بر اساس فراخوان این جشنواره، علاقه مندان می توانند در دو بخش فیلم و عکس آثار خود را تا تاریخ ٣١ اردیهشت ١٣٩٨ به دبیرخانه این جشنواره واقع در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مراغه ارسال کنند .
شهرستان مراغه با حدود ۲۶۳ هزار نفر جمعیت در ۱۲۷ کیلومتری تبریز، مرکز آذربایجان شرقی واقع است.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.