فراخوان جشنواره «رسانش» ویژه دانش‌آموزان

0

به گزارش «فارسی مچ»، مسئول اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان لرستان از فراخوان جشنواره «رسانش» ویژه دانش‌آموزان خبر داد و گفت: فراخوان جشنواره «رسانش» از آذر ۹۷ شروع شده و تا مرداد ۹۸ ادامه دارد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، حجت‌الاسلام محمدحسین وحیدی، مسئول اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان لرستان در گفت‌وگویی، با اشاره به فراخوان جشنواره «رسانش» گفت: فراخوان جشنواره «رسانش» از آذر ۹۷ شروع شده و تا مرداد ۹۸ ادامه دارد.
وی مهلت ارسال آثار به این جشنواره را تا نیمه اریبهشت‌ماه ۹۸ اعلام کرد و افزود: با اتمام مهلت ارسال آثار در تیرماه ۹۸ سه گروه برتر هر رشته معرفی خواهند شد و به مرحله حضوری جشنواره که در مرداد ۹۸ برگزار خواهد شد، دعوت می‌شوند.
وحیدی اضافه کرد: همه دانش‌آموزان از نظر ما یعنی همه دانش‌آموزان دختر و پسر، متوسطه اول و دوم. چه عضو انجمن باشند و چه نباشند می‎توانند در جشنواره رسانش شرکت کنند البته دانش‌‌آموزان عضو انجمن دربخش ویژه جشنواره با هم رقابت جذاب‌تر و متفاوت‌تری خواهند داشت.
وی در رابطه‌ با داوری آثار، گفت: امسال دبیرخانه جشنواره «رسانش»، برای این‌که دانش‌آموزان ایرادات و نقص‌های آثار خودشان را متوجه بشوند و درصدد رفع آن‌ها باشند، بعد از دریافت اثر، طی مدت کوتاهی نظر کارشناسی خودش را برای دانش‌آموز ارسال می‌کند تا دانش‌آموز بتواند اثرش را بهتر و بهتر کند. در انتها هم آخرین اثری که ارسال می‌شود در داوری نهایی لحاظ خواهد شد.
مسئول اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان لرستان با بیان این‌که باشگاه رسانه‌های دانش‌آموزی یا همان «رسانش»، محلی است برای دانش‌آموزان مستعد و علاقه‌مند به رسانه، ادامه داد: به‌ محض این‌که دانش‌آموز در سامانه جشنواره ثبت‌نام کند، عضو این باشگاه خواهد شد و دبیرخانه جشنواره برای اعضای باشگاه برنامه‌های ویژه‌ای از آموزش و رقابت گرفته تا اردو و بازدید تدارک دیده است که از همه مهم‌تر ارتباط اعضای باشگاه، با مراکز و رسانه‌های قوی و انقلابی کشور خواهد بود.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.