فراخوان جشنواره تئاتر مردمی بچه های مسجد استان اصفهان

0

به گزارش «فارسی مچ»، جواد ایزددوست مدیر خانه تئاتر حوزه هنری استان اصفهان از انتشار فراخوان نخستین جشنواره ی تئاتر مردمی بچه های مسجد با هدف احیای تئاتر مردمی در مساجد استان خبر داد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، ایزددوست گفت :با توجه به اینکه از اولویت های اصلی مرکز نمایش حوزه هنری استان اصفهان تولید آثار نمایشی فاخر و آوردن تئاتر به عنوان یک هنر مردمی در میان اقشار مختلف است، حوزه هنری استان اصفهان با همکاری دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان اصفهان فراخوان نخستین جشنواره تئاتر مردمی بچه های مسجد را منتشر کرد.

وی افزود: بعد از برگزاری اولین نشست فعالان گروه های نمایشی بچه های مسجد استان اصفهان  و رونمایی از پوستر تئاتر بچه های مسجد در  ۱۱ بهمن ماه در مسجد انقلاب فراخوان اولین جشنواره تئاتر بچه های مسجد منتشر شد.

ایزددوست خاطرنشان کرد: گروه های نمایشی باید تا ۱۵ اسفندماه متن های خود را به دبیرخانه این جشنواره در خانه هنرمندان ارسال نمایند، آثار پذیرفته شده در ۲۵ اسفندماه  اطلاع رسانی می شود و  ۱۵ تا ۲۰ فروردین ۹۸ نمایش ها بازبینی می شوند و جشنواره از ۲۵ تا ۳۰ فروردین ماه به مناسبت هفته هنر انقلاب در اصفهان برگزار می شود .

مدیر خانه تئاتر حوزه هنری استان اصفهان تصریح کرد: آثار در بخش های نمایشنامه نویسی، کارگردانی، بازیگری زن و مرد، بهترین اثر در این جشنواره با یکدیگر رقابت می کنند و  آثار منتخب نهایی ضمن اجرا در مساجد منتخب به شانزدهمین جشنواره سراسری بچه های مسجد راه می یابند.

 

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.