جشنواره ملی عکس اقوام و عشایر ایران

0

به گزارش «فارسی مچ»، معاون هنری و سینمایی ارشاد ایلام گفت: نخستین جشنواره ملی فرهنگی و هنری اقوام و عشایر ایران در ایلام برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، عبدالحسین رحمتی در گفتگویی اظهار داشت: نخستین جشنواره ملی فرهنگی و هنری اقوام و عشایر ایران به عنوان «ایل بانگ»  یازدهم تا سیزدهم اردیبهشت ماه ۹۸ در استان برگزار می شود.

وی گفت: قرار است عشایر کشور در شهرستان بدره از توابع استان ایلام گرد هم آیند و با برپایی جشنواره ایل بانگ به معرفی میراث فرهنگی و هنری این دیار خود بپردازند.

وی افزود: این جشنواره در دوبخش شعر و موسیقی عشایر و اقوام مناطق مختلف ایران به میزبانی شهرستان بدره برگزار خواهد شد، همچنین ورزش های بومی محلی، پخت غذاهای محلی، نمایشگاه عکس اقوام از جمله برنامه های این جشنواره است‌.

معاون هنری و سینمایی ارشاد ایلام ادامه داد: پیش تر فراخوان این جشنواره ملی را برای سراسر کشور ارسال کردیم و تا ۲۰ اسفند ماه سال جاری آخرین مهلت این جشنواره است.

رحمتی با اشاره به شرایط شرکت در این جشنواره عنوان کرد: هیچ گونه محدودیت سنی برای شرکت در این جشنواره وجود ندارد، همه افرادی که در حوزه شعر و موسیقی عشایر و اقوام ایران فعال هستند می توانند در این جشنواره شرکت کنند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.