جشنواره تئاتر چهارمحال و بختیاری برگزار می شود

0

به گزارش «فارسی مچ»، معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری از انتشار فراخوان سی و یکمین جشنواره تئاتر استان چهارمحال و بختیاری در سال ۹۸ خبر داد و گفت: این فراخوان با هدف کشف استعدادهای خلاق منتشر شده است.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری افزود: با هدف کشف استعدادهای خلاق، جوان، ایجاد بستر مناسب جهت رشد و اعتلای هنر تئاتر و حمایت از اجرای عموم منتشر شده است.

وی ابراز کرد: تمامی آثار متقاضی بخش رقابتی (مسابقه) جشنواره باید تا یک ماه قبل از آغاز بازبینی آثار جشنواره در سال ۹۸ حداقل پنج اجرای عمومی در شهرستان خود داشته باشند.

فرجی یادآور شد: شرکت کنندگان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره تلفن های۰۳۸۳۳۳۳۴۸۹۰ و ۰۳۸۳۳۳۳۴۸۹۱ داخلی ۲۱۵ تماس بگیرند و یا به دبیرخانه جشنواره واقع در دفتر هنرهای نمایشی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مراجعه نمایند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.