برگزاری جشنواره عکاسی روز بزرگداشت شهدا

0

به گزارش «فارسی مچ»، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اردبیل گفت: براساس برنامه‌ریزی‌ها و هدفگذاری‌های انجام شده بنیاد شهید استان اردبیل جشنواره عکاسی روز بزرگداشت شهدا را برگزار می‌کند.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، یاسر شاهی اظهار داشت: براساس برنامه‌ریزی‌ها و هدفگذاری‌های انجام شده بنیاد شهید استان اردبیل جشنواره عکاسی روز بزرگداشت شهدا را برگزار می‌کند که محورها و موضوعات این جشنواره تعیین شده تا علاقمندان بتوانند آثار خود را به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.

وی ترویج فرهنگ ایثار و شهادت را از اهداف مهم برگزاری این جشنواره برشمرد و بیان کرد: به مناسبت ۲۲ اسفندماه روز بزرگداشت شهدا و به منظور تشویق و حمایت از هنرمندان نخستین فراخوان مسابقه عکس برگزار می‌شود.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اردبیل با اشاره به محورهای جشنواره گفت: فرهنگ ایثار و شهادت ( شهیدان، جانبازان، آزادگان، شهدای مدافع حرم، شهدای گمنام، خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران، رزمندگان و ایثارگران دفاع مقدس)، جشن‌های ایام‌الله دهه مبارک فجر، گلباران مزار شهدا و میهمانی لاله‌ها از محورهای جشنواره است.

شاهی با بیان اینکه شرکت در این مسابقه برای همه علاقمندان آزاد است، تصریح کرد: این مسابقه در دو بخش عکاسان حرفه‌ای و عکاسان غیرحرفه‌ای برگزار می‌شود که تکنیک سیاه و سفید یا رنگی به شیوه دیجیتال و بدون ادیت نرم افزاری بوده و ابعاد آثار باید به صورت دیجیتال و با فرمت ipg و کیفیت dpi 300 تهیه شود.

وی با اشاره به اینکه ارسال اثر به منزله اعلام مالکیت معنوی اثر و پذیرش شرایط و مقررات مسابقه است، افزود: در صورت عدم رعایت قوانین و شرایط مسابقه اثر مربوطه حذف خواهد شد و ارسال فرم تقاضای شرکت به همراه آثار ارسالی به نام شخص شرکت کننده الزامی بوده که تصمیم‌گیری در باره موارد پیش بینی و اعلام نشده، بر عهده ستاد برگزاری مسابقه عکس است.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اردبیل در مورد نحوه ارسال مدارک اظهار کرد: ثبت نام در این جشنواره به صورت اینترنتی بوده و شرکت‌کنندگان می‌توانند با مراجعه به سایت نوید شاهد استان اردبیل در این زمینه اقدام کنند و در صورت عدم بارگذاری آثار را به صورت فیزیکی به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند که حداکثر ارسال عکس ۵ اثر در هر بخش می باشد.

شاهی آخرین مهلت ارسال آثار را ۱۷ اسفند امسال دانست و تصریح کرد: تاریخ برگزاری و تجلیل از برگزیدگان روز ۲۲ اسفندماه همزمان با روز بزرگداشت شهدا خواهد بود.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.