انتشار فراخوان کتاب برای جشنواره «دانایی توانایی»

0

به گزارش «فارسی مچ»، معاونت پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش، فراخوان کتاب برای جشنواره «دانایی توانایی» و تجهیز کتابخانه‌های سراسر کشور را با هدف انتخاب کتاب های مناسب از بین کتاب های انتشار یافته برای مدارس منتشر کرد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش در توضیح این فراخوان گفت: با توجه به شاخص های تعیین شده، ناشران سراسر کشور می توانند برای مشارکت در این طرح، نمونه‌ کتاب‌های منتشر شده خود در حوزه کودک و نوجوان را به اداره کل فرهنگی و هنری وزارت آموزش و پرورش ارسال کنند.
«علیرضا کاظمی» افزود: کارگروه «انتخاب کتاب مناسب» متشکل از جمعی از نویسندگان کودک و نوجوان است که با هدف معرفی در «جشنواره دانایی و توانایی» و معرفی به مدارس برای تجهیز کتابخانه‌ها و نمایشگاه‌های کتاب، بررسی و در صورت انتخاب متناسب با تشخیص کارگروه به مدارس معرفی شوند.
ناشران کشور به ویژه حوزه کودک و نوجوان می توانند یک نسخه از کتاب‌های انتخاب شده خود را به دبیرخانه واقع در تهران، میدان فردوسی، خیابان سپهبد قرنی، نبش چهارراه سمیه ساختمان شماره ۲ وزارت آموزش و پرورش، اداره کل فرهنگی و هنری، اردوها و فضاهای پرورشی طبقه دوم اتاق ۲۲۳ ارسال کرده یا با شماره ۰۲۱۸۲۲۸۴۰۲۳ تماس بگیرند

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.