انتشار فراخوان چهارمین جشنواره آواها و نواهای رضوی

0

به گزارش «فارسی مچ»، معاون هنری سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران شرایط شرکت هنرمندان در چهارمین جشنواره «آواها و نواهای رضوی» را تشریح کرد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، محمد حسین اسماعیلی معاون هنری سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران درباره شرایط شرکت در چهارمین جشنواره آواها و نواهای رضوی گفت: شرکت کنندگان و هنرمندان سراسر کشور بر اساس فراخوان اعلام شده فقط می‌توانند در یکی از بخش‌های جشنواره شامل بخش آواهای رضوی و یا بخش نواهای رضوی شرکت کنند. البته تمامی هنرمندان می‌بایستی آثار خود را بدون ضبط حرفه‌ای و به شکل تصویری و به صورت پست سفارشی به دبیرخانه جشنواره ارائه کنند.

اسماعیلی افزود: نوآوری در محتوای آثار ارسالی از سوی هنرمندان، مورد توجه هیأت انتخاب و داوران جشنواره خواهد بود. شرکت کنندگان می‌بایست پس از ثبت نام در پرتال جشنواره و دریافت کد رهگیری، اثر خود را در قالب DVD به دبیرخانه جشنواره ارسال نمایند. این در حالی است که آثار شرکت کنندگان نباید در جشنواره‌های مشابه منطقه‌ای و یا ملی حائز رتبه شده باشند. ضمن اینکه حداقل تعداد اعضای گروه‌ها در بخش‌های گروهی ۲ نفر و حداکثر ۶ نفر است.

معاون هنری سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران بیان کرد: علاقه مندان و هنرمندان عزیز می‌توانند برای دریافت فراخوان و شرکت در جشنواره به وب گاه جشنواره و یا پایگاه اطلاع رسانی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران مراجعه کنند

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.