انتشار فراخوان چهارمین جشنواره آواها و نواهای رضوی

0

به گزارش «فارسی مچ»، معاون هنری سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران شرایط شرکت هنرمندان در چهارمین جشنواره «آواها و نواهای رضوی» را تشریح کرد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، محمد حسین اسماعیلی معاون هنری سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران درباره شرایط شرکت در چهارمین جشنواره آواها و نواهای رضوی گفت: شرکت کنندگان و هنرمندان سراسر کشور بر اساس فراخوان اعلام شده فقط می‌توانند در یکی از بخش‌های جشنواره شامل بخش آواهای رضوی و یا بخش نواهای رضوی شرکت کنند. البته تمامی هنرمندان می‌بایستی آثار خود را بدون ضبط حرفه‌ای و به شکل تصویری و به صورت پست سفارشی به دبیرخانه جشنواره ارائه کنند.

اسماعیلی افزود: نوآوری در محتوای آثار ارسالی از سوی هنرمندان، مورد توجه هیأت انتخاب و داوران جشنواره خواهد بود. شرکت کنندگان می‌بایست پس از ثبت نام در پرتال جشنواره و دریافت کد رهگیری، اثر خود را در قالب DVD به دبیرخانه جشنواره ارسال نمایند. این در حالی است که آثار شرکت کنندگان نباید در جشنواره‌های مشابه منطقه‌ای و یا ملی حائز رتبه شده باشند. ضمن اینکه حداقل تعداد اعضای گروه‌ها در بخش‌های گروهی ۲ نفر و حداکثر ۶ نفر است.

معاون هنری سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران بیان کرد: علاقه مندان و هنرمندان عزیز می‌توانند برای دریافت فراخوان و شرکت در جشنواره به وب گاه جشنواره و یا پایگاه اطلاع رسانی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران مراجعه کنند

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.