انتشار فراخوان پنجمین کنگره سراسری شعر خلیج‌ فارس

0

به گزارش «فارسی مچ»، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی هندیجان از برگزاری پنجمین کنگره سراسری شعر خلیج‌فارس در اردیبهشت ۹۸ در هندیجان خبر داد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ،،مسعود میرزاپور رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی هندیجان  اظهار کرد: پنجمین کنگره سراسری شعر خلیج فارس همزمان با روز ملی خلیج‌فارس ۱۰ اردیبهشت ۹۸ در سالن خلیج‌فارس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی هندیجان فعالیت خود را آغاز می‌کند.

وی خاطرنشان کرد: این کنگره به همت معاونت فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان و همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی هندیجان به منظور بسترسازی برای خلق آثار بدیع و ماندگار در زمینه مسائل ملی، پاسداشت خون شهدای خلیج فارس و بزرگداشت روز ملّی خلیج فارس در گستره سراسری در شهرستان هندیجان برگزار می‌شود.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی هندیجان در ادامه تصریح کرد: این جشنواره با محور خلیج‌فارس و با هدف تلاش در جهت شناخت هرچه بهتر آثار ماندگار ملی و شناسایی شاعران ملی به منظور رشد و اعتلای خلاقیت و آفرینش‌های ادبی و گرامیداشت یاد شهدای خلیج‌فارس برگزار می‌شود.

میرزاپور درباره شرایط ارسال آثار به دبیرخانه جشنواره یادآور شد: آثار ارسالی باید در نرم‌افزار  WORD ٢٠٠٧ یا ٢٠١٠ با فونت نازنین ١۴ بر یک‌طرف برگ A۴ به همراه لوح‌فشرده به نشانی khalij.melli@gmail.com ارسال شوند. شاعران می‌توانند آثار خود را در بخش کلاسیک و آزاد و حداکثر تا چهار اثر به دبیرخانه ارسال کنند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: آثار ارسالی ضمن اینکه نباید در هیچ همایش، کنگره و جشنواره‌ای ارائه شده باشد، باید به همراه مشخصات دقیق فردی، نشانی کامل پستی و تلفن تماس به آدرس دبیرخانه (هندیجان، خیابان امام حسین(ع)، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی هندیجان) تلفن ۰۶۱۵۲۵۷۰۳۹۹ ارسال شوند و از شاعران برگزیده برای شعرخوانی دعوت و در آیین پایانی جشنواره با اهدای لوح تقدیر، تندیس و جوایز نقدی از آنان تجلیل می‌شود.

مهلت ارسال اثر به دبیرخانه تا ۲۵ فروردین ۹۸ است.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.