انتشار فراخوان همایش ادبی «نقش نهان»

0

به گزارش «فارسی مچ»، فراخوان همایش ادبی «نقش نهان» با محوریت «تصویر در ادوار مختلف شعر فارسی» در اصفهان اعلام شد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، مدیر مرکز آفرینش های ادبی قلمستان گفت: تصویر در ادوار مختلف شعر فارسی، تصویر در یک اثر یا آثار شاعری مشخص، تصویر در شعر جهان، مطالعات تطبیقی پیرامون تصویر در شعر که شامل شعر با شعر، شعر با شاعر و دوره ادبی با دوره ادبی است، مطالعات بینارشته ای تصویر در شعر و سایر هنرها، تصویر در شعر با رویکردهای مختلف همچون فلسفه، جامعه شناسی و روانشناسی از محورهای این همایش است.

الهه رضایی با اشاره به اینکه آخرین مهلت ثبت نام تا ۱۵ فروردین اعلام شده است افزود: علاقه مندان برای ارسال آثار تا پایان فروردین به نشانی اینترنتی www.lcci.ir مرکز آفرینش های ادبی قلمستان مراجعه کنند.
وی با بیان اینکه آثار ارسال شده را زینب صابر، از اعضای هیئت علمی دانشگاه هنر اصفهان و صاحب مقالات متعدد، کتاب شعر و سابقه قابل توجه در زمینه فعالیت های ادبی داوری می کند گفت: به آثار تکراری و یا کپی کاری از مقالات و منابع دیگر هیچ امتیازی تعلق نمی گیرد ومقاله باید بر اساس نظرات و تحلیل های شخصی خود نویسنده مقاله ارائه شود.

مراسم اختتامیه این همایش نیز در اردیبهشت یا خرداد سال آینده برگزار می شود و به نفرات برگزیده اول تا سوم نیز جوایز نقدی اهدا خواهد شد.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.