انتشار فراخوان هفدهمین دوره جشنواره ملی ره آورد سرزمین نور

0

به گزارش «فارسی مچ»، دبیرخانه هفدهمین دوره جشنواره ملی ره آورد سرزمین نور، پوستر و فراخوان این دوره از جشنواره را منتشر کرد و زائران راهیان نور می توانند آثار ادبی خود با موضوع دفاع مقدس و راهیان نور را به این دبیرخانه ارسال کنند.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، هفدهمین دوره جشنواره ملی ره آورد سرزمین نور آغاز به کار کرد و زائران راهیان نور می توانند آثار ادبی و هنری خود با موضوع راهیان نور و دفاع مقدس را به دبیرخانه این دوره از جشنواره ارسال نمایند.

پوستر و فراخوان هفدهمین دوره جشنواره ملی ره آورد سرزمین نور منتشر شده است که علاقمندان برای این دوره از جشنواره را راهنمایی می کند که به شرح زیر است:

بخش حرفه ای شامل: شعر، داستان، عکس حرفه ای، فیلم، فیلمنامه، نمایشنامه خیابانی، پویانمایی،نماهنگ، پوستر، فضای مجازی، نرم افزار، تحقیق و پژوهش

بخش مردمی شامل: متن ادبی، خاطره، دلنوشته، عکس تلفن همراه

بخش ویژه شامل: عکس یادگاری، دلنوشته یادگاری، نامه یادگاری، فیلم ۶۰ ثانیه ای

بنابراین گزارش، مهلت ارسال آثار به این دوره از جشنواره، ۵ آذر ماه ۱۳۹۸ تعیین شده است و علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره تلفن گویا -۹ ۰۲۱۳۵۹۴۹۸۳۰  تماس حاصل نمایند و یا به پایگاه اینترنی www.sarzaminenoor.ir مراجعه نمایند/.

 

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.