انتشار فراخوان نخستین جشنواره مشاعره

0

به گزارش «فارسی مچ»، فراخوان نخستین جشنواره مشاعره استانی بوشهر با همکاری نمایندگی فرهنگ و ارشاد اسلامی شهر کاکی از توابع شهرستان دشتی منتشر شد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، مدیر روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر از همه فرهنگ دوستان دعوت کرد با فرستادن مشخصات خود به دبیرخانه جشنواره مشاعره در این رویداد فرهنگی و هنری شرکت کنند.

عبدالرضا شنان پور افزود: سه بخش مشاعره سنتی، مشروط و نوین از روش‌های اجرای این جشنواره استانی هستند و مهلت ارسال مشخصات به جشنواره تا پایان ١۵ فروردین ٩٨ تعیین شده است

وی ادامه داد: افرادی که قصد شرکت در جشنواره دارند می‌توانند مشخصات خود را به نشانی شهرستان دشتی، نمایندگی فرهنگ و ارشاد اسلامی شهر کاکی و یا به شماره ٠٩٠٣١٠٨۶٢٠٠ بفرستند.

مدیر روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر بیان کرد: تاریخ برگزاری جشنواره ١٢ اردیبهشت ٩٨ است و محل برگزاری آن اعلام خواهد شد.

شنان پور، شناسایی استعداد‌های ادبی استان، گسترش فرهنگ شعر فارسی و ایجاد رقابت سالم بین شرکت کنندگان از اهداف برگزاری اولین جشنواره مشاعره استانی بوشهر است.

استان بوشهر هر سال میزبان جشنواره ملی مشاعره رضوی به عنوان یکی از برنامه‌های فرهنگی و هنری بنیاد بین المللی امام رضا (ع) است.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.