انتشار فراخوان نخستین جشنواره مشاعره

0

به گزارش «فارسی مچ»، فراخوان نخستین جشنواره مشاعره استانی بوشهر با همکاری نمایندگی فرهنگ و ارشاد اسلامی شهر کاکی از توابع شهرستان دشتی منتشر شد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، مدیر روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر از همه فرهنگ دوستان دعوت کرد با فرستادن مشخصات خود به دبیرخانه جشنواره مشاعره در این رویداد فرهنگی و هنری شرکت کنند.

عبدالرضا شنان پور افزود: سه بخش مشاعره سنتی، مشروط و نوین از روش‌های اجرای این جشنواره استانی هستند و مهلت ارسال مشخصات به جشنواره تا پایان ١۵ فروردین ٩٨ تعیین شده است

وی ادامه داد: افرادی که قصد شرکت در جشنواره دارند می‌توانند مشخصات خود را به نشانی شهرستان دشتی، نمایندگی فرهنگ و ارشاد اسلامی شهر کاکی و یا به شماره ٠٩٠٣١٠٨۶٢٠٠ بفرستند.

مدیر روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر بیان کرد: تاریخ برگزاری جشنواره ١٢ اردیبهشت ٩٨ است و محل برگزاری آن اعلام خواهد شد.

شنان پور، شناسایی استعداد‌های ادبی استان، گسترش فرهنگ شعر فارسی و ایجاد رقابت سالم بین شرکت کنندگان از اهداف برگزاری اولین جشنواره مشاعره استانی بوشهر است.

استان بوشهر هر سال میزبان جشنواره ملی مشاعره رضوی به عنوان یکی از برنامه‌های فرهنگی و هنری بنیاد بین المللی امام رضا (ع) است.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.