انتشار فراخوان مسابقه کتابخوانی «چلچراغ»

0
به گزارش «فارسی مچ»، کارشناس منابع اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان یزد از پایان مراحل برگزاری مسابقه کتابخوانی «چلچراغ» با شرکت ۳۲ هزار نفر در این استان و معرفی و اهدای جوایز به برگزیدگان این مسابقه خبر داد.
به گزارش خبرنگار فارسی مچ، احسان عابدی، کارشناس منابع اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان یزد اظهار کرد: برنامه رادیویی «چلچراغ»، شامل سلسله مسابقات کتابخوانی بود که در ۴۰ قسمت به منظور نکوداشت چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی با مشارکت صدا و سیما، اداره کل کتابخانه‌های عمومی و سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری یزد و با محوریت کتاب‌های مربوط به انقلاب اسلامی برگزار شد.

وی افزود: در هر قسمت از این برنامه رادیویی، با طرح یک سوال از کتاب‌های منتخب، شنوندگان در طول هفته فرصت داشتند در مسابقه شرکت کنند و با استفاده از کتاب به گزینه صحیح پاسخ دهند که مقرر شد در پایان هر هفته نیز به سه نفر از شرکت‌کنندگان که پاسخ درست داده بودند، به قید قرعه جوایز نقدی اهدا شود.
عابدی گفت: برنامه عصرگاهی چلچراغ به تهیه کنندگی علیرضا سازگاری در پایان هر هفته از رادیو یزد پخش می‌شد که طی آن، کتاب مسابقه توسط کارشناسان کتابخوانی و کتابداران معرفی می‌شد و در بخش دیگری از برنامه نیز یکی از کتابخانه‌های عمومی استان توسط مسئول کتابخانه مربوطه معرفی می‌شد.
کارشناس منابع اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان یزد بیان کرد: در بخش مسابقه کتابخوانی این برنامه مشارکتی که در قالب چهل قسمت، چهل کتاب و کتابخانه معرفی شد، بیش از ۳۲ هزار نفر شرکت کردند که اهدای جوایز برندگان از سوی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری یزد آغاز شده است.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.