انتشار « فراخوان دومین فستیوال استانی تئاتر بچه های مسجد»

0

به گزارش «فارسی مچ»، حوزه هنری آذربایجان غربی فراخوان« دومین فستیوال استانی تئاتر بچه های مسجد» با عنوان « چهل فانوس » را هفتم اسفندماه سال جاری در آذربایجان غربی منتشر کرد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، مسئول واحد نمایش حوزه هنری آذربایجان غربی در این خصوص اظهار داشت :چهل فانوس که از طرح های ملی حوزه هنری در سطح کشور با هدف احیای جایگاه مساجد عنوان پایگاه های اصلی فرهنگی در طول تاریخ اسلام است، با موضوع های مختلف از جمله انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، قرآن و اهل بیت(ع)،  سبک زندگی ایرانی و اسلامی  و خانواده از ۲۴ تا ۲۷ فروردین ماه سال ۱۳۹۸ شمسی در سطح مساجد شهرستان ارومیه با همکاری اداره کل تبلیغات اسلامی استان و دفتر کانون فرهنگی ، هنری مساجد آذربایجان غربی برگزار می شود.
 پدرام رحمانی افزود: اشخاص تاثیرگذار در وقایع آذربایجان غربی در دوران  پیروزی انقلاب اسلامی و بعد از آن ،  معرفی اتفاقات  تاثیر گذار آذربایجان غربی از دوران بعد از پیروزی انقلاب اسلامی تا به امروز، تکریم جایگاه پدر و مادر در خانواده از گذشته تا به امروز ،  معرفی طرح گام دوم(  خودشناسی و تمدن سازی بر اساس بیانات مقام معظم رهبری)  از  محورهای اصلی موضوع‌های دومین فستیوال استانی تئاتر بچه های مسجد در آذربایجان غربی است.
 رحمانی ادامه داد: بر  اساس اعلام فراخوان این فستیوال نمایشی علاقمندان جهت شرکت در ویژه برنامه« چهل فانوس» از هفتم  تا ۲۳ اسفند ماه سال جاری فرصت دارند تا آثار خود را با موضوع های اشاره شده به واحد نمایش حوزه هنری آذربایجان غربی در شهرستان ارومیه ارسال کنند. همچنین علاقه مندان به حضور در این فستیوال هنری جهت دریافت فراخوان می توانند به سایت  اینترنتی حوزه هنری آذربایجان غربی به نشانیWWW.ARTURMIA.IR مراجعه  کنند.

نخستین فستیوال استانی تئاتر مردمی بچه های مسجد طی سال جاری به همت واحد نمایش حوزه هنری آذربایجان غربی همزمان با هفته هنر انقلاب اسلامی از ۲۴ تا ۲۷ فروردین با جرای ۱۴ نمایش توسط پنج گروه نمایشی در سطح مساجد شهرستانهای ارومیه ، نقده و تکاب برگزار شد

 

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.