انتشار فراخوان دومین جشنواره سراسری سرود نماز

0
به گزارش «فارسی مچ»، حجت الاسلام شمس الدین، از انتشار فراخوان دومین جشنواره سراسری نماز با عنوان «ترنم الهی» خبر داد و گفت: این جشنواره مردادماه سال آینده به میزبانی سمنان برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، به نقل خبرگزاری شبستان از سمنان، حجت الاسلام «محمدرضا شمس الدین» درگفتگو با خبرنگاران، با اشاره  به برگزاری دومین جشنواره سراسری نماز با عنوان «ترنم الهی» ویژه برادران و با موضوع نماز و انتظار (مهدویت) اظهارداشت: این جشنواره ویژه برادران زیر ۱۶ سال است.

رئیس ستاد اقامه نماز استان سمنان افزود: با توجه به تاکید مقام معظم رهبری که فرمودند هرکاری ارزشی که در قالب هنر آمد ماندگار می شود و با توجه به ماهیت فرهنگی نماز متذکر شد: برگزاری این جشنواره و استفاده از ابزار هنر برای ترویج فرهنگ نماز در دستور کار قرار گرفت.

وی با بیان اینکه این جشنواره سال گذشته برای اولین بار به صورت ملی در سمنان برگزار شد و مورد استقبال مسئولان کشوری نماز نیز قرار گرفت گفت: نماز به عنوان یکی از مهمترین راهکارهای کاهش آسیب های اجتماعی و ارتقا اخلاق در جامعه، در عصر کنونی باید با ابزار هنر و رویکرد فرهنگی توسعه یابد.

شمس الدین نمایان ساختن تاثیر نماز و نقش آن در کاهش آسیب های اجتماعی به زبان هنر جمعی، ترسیم فضای کاری هنری در عرصه نماز، تلاش برای ایجاد جریان منجر به تولید آثار فاخر نمازی با استفاده از ابزار جشنواره در سطح استانی و ملی و نیز ایجاد رقابت سالم و کشف استعدادهای برتر سرود را از جمله اهداف برگزاری جشنواره ترنم الهی برشمرد.

به گفته وی مهلت ثبت نام در این جشنواره بیستم اردیبهشت و زمان ارسال آثار بیستم تیرماه سال آینده است.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.