انتشار فراخوان جشنواره نشریات دانشجویی دانشگاه شهید چمران

0
به گزارش «فارسی مچ»، نخستین جشنواره نشریات دانشجویی دانشگاه شهید چمران اهواز با هدف تبادل تجربیات، آشنایی دانشجویان با دستاوردهای روزنامه‌نگاری در حوزه نشریات دانشجویی و تجلیل از فعالان این حوزه، اردیبهشت‌ماه سال ۱۳۹۸ برگزار می‌شود.
به گزارش خبرنگار فارسی مچ، منطقه خوزستان این جشنواره در دو بخش “آثار” و “نشریات” برگزار می‌شود. بخش آثار شامل تیتر، خبر، گزارش، مصاحبه، سرمقاله و یادداشت، طنز، طرح و کاریکاتور، گرافیک و صفحه‌آرایی، طرح روی جلد و عکس و بخش “نشریات” شامل علوم انسانی و هنر، فنی و مهندسی، کشاورزی و دامپزشکی، علوم پایه و تربیت بدنی است.
برپایی چندین کارگاه آموزشی با حضور استادان مجرب در زمینه‌های حقوق مطبوعات، گرافیک و صفحه‌آرایی و آیین نگارش، از بخش‌های جانبی این جشنواره خواهد بود.
علاقه‌مندان به شرکت در نخستین جشنواره نشریات دانشجویی دانشگاه شهید چمران اهواز می‌توانند تا ۲۵ اسفندماه سال جاری آثار خود را از طریق سامانه این جشنواره به نشانی http://rasaneh-scu.ir برای شرکت درجشنواره ارسال کنند. ارسال آثار باید به صورت فایل PDF باشد. دریافت کلیه آثار نیز صرفا از طریق سامانه جشنواره صورت می‌پذیرد.
نشریات شرکت‌کننده در تمامی بخش‌های جشنواره باید مجوز انتشار از کمیته ناظر بر نشریات دانشگاه را داشته باشند. همچنین تمام نشریات ارسالی باید قبل از ارسال به جشنواره و در بازه زمانی ابتدای فروردین ۱۳۹۶ تا ۲۴ اسفندماه ۱۳۹۷ به چاپ رسیده باشند. دانشجویانی نیز که مایل به شرکت در چند بخش از جشنواره هستند، لازم است برای هر بخش یک فرم جداگانه تکمیل کرده و به پیوست اثر ارسال کنند.
نشریات برگزیده و آثار منتخب نخستین جشنواره نشریات دانشجویی دانشگاه شهید چمران اهواز، اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۸ در قالب غرفه‌هایی به ارائه آثار خود خواهند پرداخت.
فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.