انتشار فراخوان جشنواره بهترین دستاوردها و طرح‌های مدیریت سبز

0
به گزارش «فارسی مچ»، این جشنواره در دو بخش “واحد سبز دانشگاه” و “بهترین طرح‌های پیشنهادی مدیریت سبز” با محورهای حفاظت از منابع پایه، اصلاح و بهبود فرایندها و ساختارها به منظور حفظ محیط ‌زیست، ارتقای بهره‌وری و استفاده مناسب‌تر از امکانات موجود، بهینه‌سازی مصرف انرژی، فضای سبز، آب، کاغذ، مواد اولیه و تجهیزات دانشگاه، مدیریت پسماند، بازیافت و بازگشت مواد به چرخه استفاده و اصلاح الگوی مصرف با فرهنگ‌سازی پایدار برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، واحدهای مختلف دانشگاه که علاقه‌مند به شرکت در بخش “واحد سبز دانشگاه” هستند، می‌توانند برای شرکت در این بخش گزارش دستاوردها و اقدامات مدیریت سبز خود را در سال ۱۳۹۷ به صورت مستند (مکتوب، فیلم، عکس و کلیپ) به دبیرخانه ستاد برگزاری دومین هفته مدیریت سبز ارسال کنند.

کلیه دانشگاهیان (اعضای هیات‌ علمی، دانشجویان و کارکنان) علاقه‌مند به شرکت در بخش “طرح‌ها و ایده‌های نو” نیز می‌توانند با تکمیل فرم مربوط، طرح‌های نو و ابتکاری خود را برای بهبود فرایندها و روندهای مدیریت سبز دانشگاه به دبیرخانه رویداد ارسال کنند. شرکت در این بخش به صورت گروهی نیز امکان‌پذیر است.

هیات داوران پس از ارزیابی گزارش‌ها و طرح‌های رسیده به دبیرخانه این رویداد، از هر بخش سه برگزیده را انتخاب می‌کند و با اهدا جوایز نفیسی از آنان تقدیر خواهد کرد.

علاقه‌مندان به شرکت در این رویداد می‌توانند تا پایان چهاردهم اسفندماه سال جاری نسبت به تکمیل ایده در کاربرگ طرح پیشنهادی مدیریت سبز و ارسال به پست الکترونیک دومین هفته‌ی مدیریت سبز به نشانیscu.modiriyatsabz@gmail.com  و یا تحویل به دبیرخانه دومین هفته مدیریت سبز به نشانی معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه شهید چمران اهواز، طبقه‌ی همکف، دبیرخانه‌ی دومین هفته مدیریت سبز دانشگاه شهید چمران اهواز و تلفن ۱۸-۳۳۳۳۰۰۱۱-۰۶۱ داخلی ۵۵۰۸ اقدام کنند.

آیین پایانی و اعلام برگزیدگان این جشنواره نیز ۲۰ اسفندماه ۱۳۹۷ در تالار دانشکده کشاورزی دانشگاه شهید چمران اهواز برگزار خواهد شد.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.