آغاز فراخوان اولین جشنواره فیلم «کهربا» در خراسان رضوی

0

به گزارش «فارسی مچ»، دبیر اولین جشنواره فیلم دفاع مقدس در خراسان رضوی گفت: به منظور ایجاد بستر مناسب برای کشف استعدادهای استان اولین جشنواره فیلم دفاع مقدس «کهربا» در خراسان رضوی برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، جواد فرهنگ‌نژاد، امروز، ۲۹ بهمن در نشست خبری اولین جشنواره فیلم دفاع مقدس خراسان رضوی با عنوان «کهربا» در محل بنیاد حفظ آثار و ارزش‌های دفاع مقدس بیان کرد: به منظور ایجاد بستر مناسب برای کشف استعدادهای استان اولین جشنواره فیلم دفاع مقدس در استان خراسان رضوی برگزار می‌شود.
دبیر اولین جشنواره فیلم دفاع مقدس خراسان رضوی افزود: این جشنواره در چهار بخش دفاع مقدس و اقتصاد مقاومتی، نقش دفاع مقدس و الگوسازی فرهنگی، نقش دفاع مقدس و سبک زندگی و نقش دفاع مقدس در عدالت و مبارزه با فساد برگزار خواهد شد.
وی در خصوص قالب‌های جشنواره اظهار کرد: جشنواره فیلم کهربا در هشت قالب شامل ساخت مستند، فیلم داستانی، فیلمنامه نویسی، نماهنگ، فیلم کوتاه و بلند ویدئویی و پویانمایی برگزار می‌شود که از امروز ۲۹ بهمن ماه فراخوان آن اعلام شده است.
فرهنگ‌نژاد ادامه داد: جشنواره استانی است اما فراخوان جشنواره از طریق بنیاد حفظ آثار و ارزش های دفاع مقدس در تهران به همه استان‌ها اعلام خواهد ولی رقابت درون استانی و برای ظرفیت سنجی استعدادهای هنرمندان استان است.
دبیر اولین جشنواره فیلم دفاع مقدس خراسان رضوی ابراز کرد: مهلت ارسال آثار به دبیرخانه جشنواره تا ۳۱ مرداد ماه ۹۸ است و داوری آثار در بخش های کارگردانی، نویسندگی و… در شهریور ماه توسط پنج داور استانی صورت خواهد گرفت.
فرهنگ‌نژاد افزود: اکران فیلم‌ها همزمان با هفته دفاع مقدس به مدت هفت روز در سینماهای سطح شهر مشهد به‌ویژه سینما هویزه و سینما اطلس خواهد بود. مراسم اختتامیه و تقدیر از برگزیدگان همزمان با آخرین روز از هفته دفاع مقدس در مشهد برگزار خواهد شد.
وی گفت: علاقمندان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و همچنین ارسال آثار به دبیرخانه جشنواره واقع در کلاهدوز ۳۰، موسسه آموزش عالی فردوس و یا به سایت دبیرخانه به آدرس www.ferdos.ir  مراجعه کنند و یا با شماره ۳۷۲۹۱۱۱۵ تماس حاصل نمایند.
فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.