پنجمین جشنواره بانک محبوب من

0

به گزارش «فارسی مچ» پنجمین جشنواره بانک محبوب من با هدف اعتلای سطح کیفی خدمات بانکداری و بهبود ارتباط مردم با بانک‌ها و موسسات مالی توسط سایت بانکی برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ؛ در پنجمین جشنواره سالانه «بانک محبوب من» در خصوص خدمات بانکی از مشتریان بانک‌ها نظرسنجی اینترنتی به عمل آمده و در پایان، بانک برتر یا محبوب‌ترین بانک‌های کشور از دید مشتریان انتخاب خواهند شد.

در جشنواره‌هایی که تاکنون برگزار شده بیش از ۲۰ بانک مشارکت فعال داشته اند و ۲۰۰ هزار نفر تاکنون در این نظرسنجی شرکت کرده و از ۵۵۰ میلیون ریال جوایز نقدی و غیرنقدی بهره‌مند شده اند.

جشنواره ملی بانک محبوب من به عنوان تنها مرجع رسمی نظرسنجی مردمی در خصوص خدمات بانک‌ها هر ساله در قالب یک نظرسنجی اینترنتی برگزار شده و مشتریان شبکه‌ی بانکی کشور با پاسخ دادن به ۸ سوال مهم در خصوص خدمات بانکی ، در آن شرکت می‌کنند.

در این دوره ، مجموعه یکتانت ، پلاک و سفرمی حمایت مالی از جشنواره را بر عهده گرفته‌اند.

در پایان جشنواره به قید قرعه جوایزی شامل ۵۰ میلیون ریال جایزه نقدی و ۵ تور رویایی کیش به شرکت کنندگان در جشنواره «بانک محبوب من» اهدا خواهد شد.

این جشنواره تا پایان بهمن امسال ادامه خواهد داشت و مشتریان شبکه‌ی بانکی کشور می‌توانند با مراجعه به سایت جشنواره در نظرسنجی امسال شرکت کنند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.