مسابقه کتابخوانی نگاهی به دستاوردهای جمهوری اسلامی

0
به گزارش «فارسی مچ»، مدیر پایگاه بلاغ از برگزاری مسابقه کتابخوانی “انقلاب چهل ساله؛ نگاهی به دستاوردهای جمهوری اسلامی” به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی خبر داد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، حجت الاسلام مهدی کریم زاد رییس اداره امور کتابخانه، نمایشگاه ها و همایش های معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم ضمن اعلام خبر برگزاری مسابقه کتابخوانی “انقلاب چهل ساله؛ نگاهی به دستاوردهای جمهوری اسلامی” به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گفت: این مسابقه از کتابی است که توسط گروه تأمین منابع این معاونت گردآوری شده و بصورت کاملا رایگان و الکترونیکی در اختیار عموم قرار گرفته است.
وی با اشاره به اینکه شرکت در این مسابقه برای عموم آزاد است، افزود: همه علاقمندان، ضمن مطالعه این کتاب گرانقدر که شمه ای از دستاوردهای طلایی انقلاب شکوهمند اسلامی در چهل سال اخیر را بیان کرده است، می توانند در این مسابقه نیز شرکت کنند.
کریم زاد از همکاری بخش های مختلف دفتر تبلیغات اسلامی در برگزاری این مسابقه خبر داد و گفت: روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی و نرم افزار کتابخوان پژوهان و همچنین گروه تبلیغی مانا همکار ما در اجرای این مسابقه هستند.
وی زمان برگزاری مسابقه را از ابتدای دهه فجر امسال تا روز ۲۲ بهمن ماه سال جاری اعلام کرد و اظهار داشت: در نظر داریم به ۴۰+۴۰ نفر به قید قرعه جوایزی را به مناسبت چهل سالگی انقلاب و تداوم آن که ان شاءالله به ظهور منجی حقیقی وصل شود، تقدیم شرکت کنندگان کنیم.
علاقمندان می توانند از طریق لینک زیر به صفحه مسابقه دسترسی داشته باشند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.