مسابقه کتابخوانی «صلای صبح»

0

به گزارش «فارسی مچ»، به مناسبت چهل سالگی انقلاب اسلامی مسابقه بزرگ کتابخوانی «صلای صبح» شامل مجموعه تاریخ شفاهی انقلاب اسلامی در البرز برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، به نقل  گزارش روابط عمومی حوزه هنری البرز، خسرو عباسی مسئول واحد آفرینش‌های ادبی حوزه هنری البرز ضمن اعلام این خبر گفت: حوزه هنری البرز، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز و اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان البرز با همکاری سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرج به مناسبت چهل سالگی انقلاب اسلامی مسابقه بزرگ کتابخوانی «صلای صبح» را برگزار می‌کنند.
در این فراخوان از همه علاقه‌مندان دعوت می‌شود با دانلود متن کتاب که در پایگاه‌های خبری حوزه هنری استان البرز و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان البرز قرار داده شده است در مسابقه خلاصه نویسی، معرفی کتاب یا خاطره نویسی بر مبنای حوادث کتاب «صلای صبح» شرکت کنند.

عباسی افزود: کتاب «صلای صبح» تاریخ شفاهی مربوط به مبارزات انقلابی مردم استان البرز در واقعه ۱۹ الی ۲۲ بهمن و جلوگیری از عبور لشکر زرهی ارتش رژیم طاغوت از استان البرز به سوی تهران است که در سال ۱۳۹۲ توسط حوزه هنری البرز در انتشارات سوره مهر به چاپ رسیده است.

مسئول واحد آفرینش‌های ادبی حوزه هنری البرز بیان کرد: در این مسابقه همه علاقه‌مندان می‌توانند پس از مطالعه کتاب در مسابقه خلاصه نویسی کتاب، معرفی کتاب و نوشتن خاطرات تکمیلی وقایع کتاب، از کسانی که در نزدیکان و بستگان‌شان در جریان وقایع این کتاب بوده‌اند کمک بگیرند.
شرکت کنندگان نوشته‌های خود را پس از تایپ در ۲ الی ۵ صفحه ۴A با فونت B nazanin (اندازه فونت ۱۴) به همراه مشخصات فردی و تحصیلی و آدرس و تلفن ثابت و همراه به ایمیل salaysobh40@gmail.com ارسال نمایند یا به نزدیکترین کتابخانه عمومی محل سکونت خود تحویل دهند.

گفتنی است مهلت شرکت در مسابقه تا روز ۲۲ بهمن ماه ۱۳۹۷ تعیین شده و قرار است به ۲۲ نفر از برگزیدگان جوایز نقدی و لوح تقدیر اهدا و در اختتامیه مورد تقدیر قرار گیرند.

نشانی پایگاه های محل دانلود پوستر و متن کتاب:
حوزه هنری استان البرز: www.artalborz.ir
اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز: alborz.farhang.gov.ir
اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان البرز: www.alborzpl.ir

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.