مسابقه کتابخوانی «دیدارهای ناتمام»

0

به گزارش «فارسی مچ»، به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی مسابقه کتابخوانی «دیدارهای ناتمام» بر اساس کتاب زندگینامه داستانی سرلشگر شهید ابراهیم خانی برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، به نقل  گزارش دبیرخانه فرهنگی هنری شهید ابراهیم خانی، دکتر اسماعیل آجرلو ضمن اعلام این خبر افزود: دبیرخانه فرهنگی هنری سرلشگر شهید ابراهیم خانی با همکاری حوزه هنری البرز و بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز و به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی مسابقه کتابخوانی اینترنتی «دیدارهای ناتمام» را بر اساس کتاب زندگینامه داستانی شهید ابراهیم خانی برگزار می‌کند.

دکتر آجرلو افزود: کتاب «دیدارهای ناتمام» روایت زندگی و شهادت تکاور شهید ابراهیم خانی است که به عنوان یکی از شهدای شاخص تکاور ارتش جمهوری اسلامی ایران شناخته می‌شود. این کتاب به قلم علی شهبازی و جواد حاجی پور در سال گذشته تألیف و توسط حوزه هنری البرز در انتشارات سوره مهر منتشر شده است.

مهلت شرکت در مسابقه کتابخوانی «دیدارهای ناتمام» تا ۳۰ اردیبهشت ماه ۱۳۹۸ تعیین شده و به ۵ نفر از برگزیدگان هر یک مبلغ ۷٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال کمک هزینه سفر زیارتی مشهد مقدس اهداء می گردد.
علاقمندان می توانند جهت دریافت فایل کتاب به نشانی اینترنتی ebook.sooremehr.ir (دانلود رایگان با کد artalborz) مراجعه و جهت دریافت پوستر فراخوان و شرکت در مسابقه به پایگاههای اینترنتی alborz.navideshahed.com و www.khani-fest.com مراجعه نمایند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.