قراخوان کنفرانس بین‌المللی علمی بانوان با موضوع زنان پس از عاشورا

0
به گزارش «فارسی مچ»، مرکز رسانه بانوان آستان حسینی فراخوان ارسال مقاله برای کنفرانس بین‌المللی علمی بانوان در عراق با موضوع «زنان پس از عاشورا؛ خوانشی در چالش‌های معاصر» را منتشر کرد.
به گزارش خبرنگار فارسی مچ، به نقل از مرکز اطلاع‌رسانی  آستان حسینی؛ این کنفرانس علمی فروردین‌ ۹۸ و در حاشیه پانزدهمین جشنواره بین‌المللی «بهار شهادت» در کربلا برگزار می‌شود.

این کنفرانس شامل سه محور «فکری و معرفتی»، اجتماعی و توسعه پایدار» و «حقوقی» است.

بانوان علاقه‌مند به شرکت در این کنفرانس می‌توانند پژوهش‌های خود را به همراه خلاصه مقاله، مشخصات و عکس پژوهشگر و شماره تلفن تا تاریخ جمعه ۱۰ اسفندماه به آدرس اینترنتی tansiq@warithanbia.com ارسال کنند.

منتشر نشدن پژوهش‌ها در گذشته و نگاشته‌ شدن پژوهش براساس شیوه علمی و در بیشتر از ۱۵ صفحه و کمتر از ۲۵ صفحه A۴ و با فونت Arabic simplified  و سایز ۱۴ به همراه سی دی و خلاصه کمتر از ۳۰۰ واژه و فهرست منابع و مراجع در آخر پژوهش از شروط پذیرش مقالات در این همایش است.

نقش زن در مبارزه با انحرافات فکری با الگوگیری از زنان واقعه عاشورا، وظیفه زن و مرد در پرتو داده‌ها و نتایج نهضت حسینی، نقش زن در حفظ امنیت اجتماعی براساس داده‌های واقعه عاشورا، زن میان خشونت خانوادگی و خشونت اجتماعی، چگونگی مدیریت بحران‌های پس از چنگ در پرتو مواضع زنان واقعه عاشورا، مشروعیت حضور زنان در میدان‌های جنگ و…از محورهای این کنفرانس به شمار می‌آید.

یادآور می‌شود پانزدهمین جشنواره بین‌المللی بهار شهادت به همت دو آستان حسینی و عباسی و با شعار «امام حسین (علیه‌السلام)»؛ چراغ امت‌ها و اصلاح‌گر ارزش‌ها» همزمان با اعیاد شعبانیه در کربلا برگزار می‌شود.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.