فراخوان پنجمین جشنواره تئاتر «پلاک سرخ»

0

به گزارش «فارسی مچ»، دبیر پنجمین جشنواره تئاتر «پلاک سرخ» از انتشار فراخوان این جشنواره خبر داد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، محمدعلی جلیلی، دبیر پنجمین جشنواره تئاتر پلاک سرخ از انتشار فراخوان جشنواره تئاتر پلاک سرخ خبر داد و گفت: شرکت کنندگان برای رقابت در ایام دهه مبارک فجرآماده می شوند.

وی افزود: این جشنواره در دو بخش «الف» که شامل تئاتر صحنه‌ای و خیابانی،‌نمایشنامه خوانی و نمایشنامه نویسی است و بخش «ب» شامل استندآپ کمدی و نویسندگی، استندآپ کمدی و نقالی و پرده خوان یاتس.

جلیلی با اشاره به اینکه در بخش «الف» تا پایان سال و بخش «ب» تا ۱۵ اسفند مهلت ارسال آثار دارند، افزود: این جشنواره در سطح ناحیه مالک اشتر برگزار می‌شود و چون این ناحیه پیشینه مناسبی در برگزاری جشنواره تئاتر و فعالیت‌های هنری دارد، خیلی از بسیجیان اعلام آمادگی برای حضور در هر دو بخش جشنواره را دارند.

معاون فرهنگی ناحیه مالک اشتر گفت:‌ بخش استند آپ کمدی یک حرکت تازه و نو است با این حال موضوع و محتوا تا به حال استندآپ کمدی برگزار نشده بود چرا که موضوعات جشنواره در مورد مسائل و دستاوردهای چهل سالگی انقلاب اسلامی است.

وی اظهار داشت: هنرمندان تلاش خواهند کرد نقدها و دستاوردهای انقلاب و ایستادگی مردم در برابر سلطه استکبار و همچنین تلاش‌های مذبوحانه دشمنان انقلاب را به صورت استندآپ کمدی و نقالی و پرده خوانی به نمایش بگذارند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.