فراخوان همایش پریناتالوژی و نئوناتالوژی

0

به گزارش «فارسی مچ»، فراخوان همایش بین المللی پریناتالوژی با امتیاز بازآموزی منتشر شد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، دبیر اجرایی همایش بین المللی پریناتالوژی گفت: محور‌های همایش شامل بارداری ایمن- نوزاد سالم، مراقبت‌های ویژه مادران بد حال، تازه‌های ژنتیک در طب مادر و جنین، زایمان زودرس و پیشگیری، ملاحظات قانونی و آسفیکسی، تاثیر آلاینده‌های محیطی بر بارداری، تغذیه سالم- جامعه سالم، پیامد بلندمدت محدودیت رشد جنین، چالش‌های چند قلویی و جراحی جنین: اندیکاسیون‌ها و محدودیت‌ها است.

نسرین اسدی افزود: با توجه به اهمیت سلامت مادر و نوزاد که از مقوله‌های بهداشتی درمانی مهم در کشور و دنیا است، این همایش برای ارتقای آموزشی سلامت نوزاد و مادر برگزار می‌شود.
وی تصریح کرد: علاقمندان تا ۳۰ بهمن برای کسب اطلاعات بیشتر و ارسال مقاله‌های خود به نشانی www.perinatalcongshiraz.sums.ac.ir مراجعه کنند.
همایش بین المللی پریناتالوژی و هفتمین همایش سراسری پریناتالوژی و نئوناتالوژی ۲۷ تا ۳۱ فروردین ۹۸ در مجتمع رفاهی دانشگاه شیراز برگزار خواهد شد.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.