فراخوان نوزدهمین جشنواره نمایش‌ های آیینی و سنتی

0

به گزارش «فارسی مچ»، فراخوان نوزدهمین جشنواره نمایش های آیینی و سنتی با شعار «نمایش سنتی فرصتی برای تئاتر معاصر ایران» در چهارمحال و بختیاری منتشر شد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، نوزدهمین جشنواره نمایش های آیینی و سنتی به منظور اشاعه زمینه‌های مناسب پژوهشی در بررسی ریشه‌های نمایش ایرانی و نمایش‌های سنتی سایر ملل، حفظ و ثبت میراث کهن نمایشی ایران زمین و بهره بردن از این دستاوردها برای بنیان تئاتر ملی با شعار «نمایش سنتی فرصتی برای تئاتر معاصر ایران» برگزار می شود.

نوزدهمین جشنواره نمایش های آیینی و سنتی با شعار «نمایش سنتی فرصتی برای تئاتر معاصر ایران» با همکاری کانون نمایش ‌های آیینی و سنتی و اداره کل هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می شود.

نمایش های تخت حوضی، مرور نمایش‌های آیینی سنتی، مجالس شبیه‌خوانی، معرکه ها، آیین‌ها و بازی‌های نمایشی، نمایش‌های عروسکی سنتی، نقالی و روایت های ملی، پاتوق نمایش های سنتی کودک و نوجوان، بخش نمایش سنتی ملل، هفتمین سمینار بین‌المللی نمایش‌های آیینی و سنتی و پنجمین دوره جایزه ویژه دکتر جلال ستاری از موضوعات نوزدهمین جشنواره نمایش‌ های آیینی و سنتی است.

پاتوق نمایش‌های سنتی کودک و نوجوان با هدف توجه ویژه به فعالیت‌های کودکان و نوجوانان در جهت آموزش و اشاعه نمایش های آیینی سنتی از دیگر بخش های نوزدهمین جشنواره نمایش‌ های آیینی و سنتی است.

مهلت ارسال نمایشنامه ها تا پایان ۱۵ اسفند سال جاری و زمان اعلام نتایج ارزیابی نمایشنامه ها ۲۰ فروردین سال ۱۳۹۸ اعلام شده است.

لاقه مندان باید آثار خود را از طریق پست الکترونیک به نشانی d_jashnvareha@yahoo.com ارسال کنند.

خاطرنشان می شود: علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره تلفن ۰۲۱۶۶۷۱۰۷۰۲ داخلی ۳۱۹ تماس بگیرند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.