فراخوان نخستین جشنواره تئاتر عجب شیر

0
به گزارش «فارسی مچ»، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی عجب ‌شیر از انتشار فراخوان نخستین جشنواره تئاتر این شهرستان خبرداد و گفت: این جشنواره در بخش صحنه ای برگزار می شود و هر کارگردان می ‌تواند حداکثر با دو اثر در جشنواره شرکت کند.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، به نقل  گزارش خبرگزاری بسیج از آذربایجان شرقی، فرهاد جبارپور اظهار داشت: این جشنواره به منظور ارتقای سطح کمی و کیفی هنرهای نمایشی در شهرستان و بهره‌ مندی مخاطبان از آثار فاخر فرهنگی و هنری و همچنین ایجاد شور و نشاط اجتماعی برگزار می ‌شود.
وی، برگزاری این جشنواره را در راستای سیاست‌ های کلان فرهنگی و هنری دولت و کشف استعدادهای خلاق عنوان کرد.
جبارپور گفت:‌ موضوعات اصلی جشنواره شامل حمایت از کالای ایرانی، زندگی شهری​، آسیب های اجتماعی اعم از اعتیاد، فقر، طلاق و سایر موضوعات مرتبط با مسایل اجتماعی و فرهنگی، دفاع مقدس و انقلاب اسلامی، حجاب و عفاف و ایثار و شهادت است.
وی با اشاره به زمان ‌بندی برگزاری این جشنواره، ‌گفت: مهلت ارسال متون نمایشی برای بازبینی حداکثر تا ١٠ بهمن ماه خواهد بود و کارگردانان متقاضی برای حضور در جشنواره حداکثر تا ٣٠ بهمن ماه سالجاری فرصت دارند تا تقاضای کتبی و فیلم نمایش را به دبیرخانه جشنواره ارایه دهند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید