فراخوان نخستین جشنواره تئاتر عجب شیر

0
به گزارش «فارسی مچ»، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی عجب ‌شیر از انتشار فراخوان نخستین جشنواره تئاتر این شهرستان خبرداد و گفت: این جشنواره در بخش صحنه ای برگزار می شود و هر کارگردان می ‌تواند حداکثر با دو اثر در جشنواره شرکت کند.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، به نقل  گزارش خبرگزاری بسیج از آذربایجان شرقی، فرهاد جبارپور اظهار داشت: این جشنواره به منظور ارتقای سطح کمی و کیفی هنرهای نمایشی در شهرستان و بهره‌ مندی مخاطبان از آثار فاخر فرهنگی و هنری و همچنین ایجاد شور و نشاط اجتماعی برگزار می ‌شود.
وی، برگزاری این جشنواره را در راستای سیاست‌ های کلان فرهنگی و هنری دولت و کشف استعدادهای خلاق عنوان کرد.
جبارپور گفت:‌ موضوعات اصلی جشنواره شامل حمایت از کالای ایرانی، زندگی شهری​، آسیب های اجتماعی اعم از اعتیاد، فقر، طلاق و سایر موضوعات مرتبط با مسایل اجتماعی و فرهنگی، دفاع مقدس و انقلاب اسلامی، حجاب و عفاف و ایثار و شهادت است.
وی با اشاره به زمان ‌بندی برگزاری این جشنواره، ‌گفت: مهلت ارسال متون نمایشی برای بازبینی حداکثر تا ١٠ بهمن ماه خواهد بود و کارگردانان متقاضی برای حضور در جشنواره حداکثر تا ٣٠ بهمن ماه سالجاری فرصت دارند تا تقاضای کتبی و فیلم نمایش را به دبیرخانه جشنواره ارایه دهند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.