فراخوان مقاله نویسی برای مجله علمی ندای صلح

0

به گزارش «فارسی مچ»، جمعیت ندای صلح فراخوان مقاله در زمینه مفهوم شناسی صلح، آسیب شناسی صلح و صلح و عدالت در گفتمان انقلاب اسلامی با هدف راه اندازی یک مجله علمی پژوهشی با عنوان ندای صلح را آغاز کرده است.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، دکتر  «سید محمد ساداتی نژاد» در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری شبستان در آران و بیدگل گفت: جمعیت ندای صلح در راستای گرامیداشت چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی ایران، با تلاش جمعی از اساتید رشته علوم سیاسی و روابط بین الملل، فراخوان مقاله در زمینه مفهوم شناسی صلح، آسیب شناسی صلح و صلح و عدالت در گفتمان انقلاب اسلامی با هدف راه اندازی یک مجله علمی پژوهشی با عنوان ندای صلح را آغاز کرده است.

مدیرعامل جمعیت ندای صلح گفت: پژوهشگران می توانند مقالات خود را که با هدف و موضوعات نشریه متناسب و هم خوان باشد همراه با ذکر منابع استفاده شده در مقالات تالیفی و ذکر نام منبع مقالات ترجمه شده و ارسال مقاله به زبان اصلی، همراه با متن ترجمه شده به دبیرخانه ارسال کنند.

ساداتی نژاد با بیان اینکه نشریه ندای صلح موضوعات مختلف میان رشته ای صلح را پوشش می دهد، گفت: علاقه مندان بایستی مقالات خود را در یکی از محورهای مفهوم شناسی صلح، مبانی صلح شناسی صلح، رویکردهای مشترک ادیان و مذاهب به صلح، فرهنگ شناسی صلح، آسیب شناسی صلح در جهان، نظام سلطه و صلح، نقش گروه های تروریستی در بر هم زدن صلح، صلح و عدالت در گفتمان انقلاب اسلامی با تاکید بر اندیشه های امام خمینی(ره) و رهبر معظم انقلاب(مدظله العالی)، الزامات صلح پایدار از نگاه مقام معظم رهبری و مطالعه صلح در اندیشه های امام خمینی و مقام معظم رهبری ارسال کنند.

عضو هیئت مدیره جمعیت ندای صلح هم درباره نحوه ارسال مقالات گفت: پژوهشگران بایستی مقالات خود را در فونت B zar با سایز ۱۴ از طریق رایانامه به نشانی nedaye_solh@yahoo.com و یا به نشانی پستی کاشان، میدان معلم، بلوار باهنر، کوچه شهید متقی نژاد، موسسه راه روشن، طبقه سوم، جمعیت ندای صلح ارسال نمایند.

 

وحید مصاحبی خاطر نشان کرد: در صفحه اول مقاله عنوان کامل مقاله(واضح و بیان کننده محتوای مقاله)، نام و نام خانوادگی مولف و مترجم، آخرین مدرک تحصیلی، مرتبه علمی و وابستگی سازمانی نویسنده یا نویسندگان،  نشانی کامل پستی، شماره تلفن همراه و پست الکترونیک نویسنده یا نویسندگان بویژه نویسنده مسئول مقاله، منبع مورد استفاده در صورت ارسال مقاله ترجمه شده و هر نوع حمایتی که برای نگارش نوشته از سوی سازمانها صورت پذیرفته است اشاره شده باشد.

وی افزود: پژوهش در صورتی که مقاله مستخرج از پایان نامه یا یک کار پژوهشی است، عنوان پژوهش اصلی و فهرست منابع و مآخذ در انتهای مقاله ذکر شود

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.