فراخوان مسابقه طراحی معماری اتحادیه شمالی

0

به گزارش «فارسی مچ»، اتحادیه طراحی شمالی قصد دارد ساختمانی را برای تحقیقات طراحی در پارک صنعتی به منظور ترویج محیط نوآوری خود در منطقه ایجاد کند.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، هنگامی که ما وارد عصر اطلاعات می‌شویم، علم و فن‌آوری پیشرفت انقلابی را در زندگی روزمره و شیوه کار ما ایجاد می‌کند. با تغییر چشمگیر سبک زندگی و تمرکز مجدد شهری، طرح های ساختمانی انعطاف‌پذیر برای الهام بخشیدن به افراد در دسترس قرار می‌گیرند. بنابراین، نوآوری، یکپارچگی و منافع متقابل به نقاط کلیدی این مراکز صنعتی تبدیل می‌شوند.

بدون شک، متخصصان طراحی یکی از گروه‌هایی هستند که خواستار استفاده از ادراک سه‌بعدی هستند. طراحان فرصت‌های بیشتری را برای فضا ایجاد می‌کنند و بعد از مرور اطلاعات و یکپارچه‌سازی آن‌ها، منطق آن‌ها را درک می‌کنند.

تحت چنین شرایطی، “محیط کار طراحان” و الزامات زنجیره‌های صنعتی ” به عنوان نمونه اولیه در میان تمام صنایع به کار گرفته خواهند شد که نشان‌دهنده احتمالات نامحدودی هستند که با همه صنایع متفاوت هستند.

در آینده نزدیک، NDU نسل جدیدی از استعدادهای طراحی جامع را با نفوذ بین‌المللی و زیرکی استراتژیک معرفی خواهد کرد. سپس، دفاتر مرکزی و ساختمان‌های اداری به موانعی برای طراحی فکر تبدیل می‌شوند.

سازگاری پذیری مهم‌ترین ویژگی در صنعت طراحی است. در عین حال، مکانیزم هم‌کاری کامل، تطابق کامل بین زنجیره‌های صنعت، امکانات بی‌پایان گسترش صنعت، تعامل قوی، و اطلاعات فوری پخش نیز نقش‌های مهمی در طراحی فضای مدرن برای برآورده کردن نیازهای مردم ایفا می‌کند.

یک فضای خاص می‌تواند به عنوان یک گالری، یک تالار سخنرانی و یا دفتر کار بسته به دوره و کاربران مختلف کار کند. در این حالت فضای عمومی مانند اتاق‌های جلسه، اتاق‌های مهمان و کتابخانه‌ها را می توان به روش‌های مختلفی تقسیم کرد که می‌تواند هزینه‌های شخصی را به حداقل برساند و بازده بهره‌برداری را دو برابر کند. علاوه بر آن، مردم بهره‌وری کاری خود را وقتی که اطلاعات را از طریق تعامل بیشتر به اشتراک بگذارند، بهبود خواهند داد.

تا سال ۲۰۲۰، اتحادیه طراحی شمالی یکی از تاثیرگذارترین اتحادیه‌های نمایشی خواهد بود که صنایع طراحی را جمع‌آوری می‌کند. و منطقه Hexi the منطقه نمایشی ملی خواهد بود که دارای قابلیت، پایداری و صمیمیت در شمال چین است.
بنابراین، مرکز آینده برای صنعت طراحی چه خواهد بود؟ چگونه می‌تواند نیازهای خود را برآورده کند؟ وقتی وارد عصر اطلاعات آینده می‌شویم، سبک، فضا و نظم فضایی این ستاد چه هستند؟

این رقابت توسط اتحادیه طراحی شمالی راه‌اندازی شده‌ است و توسط مدیریت و مشاوره شانگهای حمایت می‌شود.

مهلت ثبت نام: ۱۳ مارس ۲۰۱۹ (۲۲ اسفند ۹۷)

جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت فراخوان مراجعه نمایید.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.