فراخوان مرحله مقدماتی مسابقات قرآن جایزه دبی

0
به گزارش «فارسی مچ»، کمیته برگزارکننده بیست‌ و‌ سومین دوره مسابقات بین‎المللی قرآن جایزه دبی، از آغاز نام‌نویسی علاقه‌مندان اماراتی برای حضور در مرحله مقدماتی این دوره از رقابت‌ها خبر داد.
به گزارش خبرنگار فارسی مچ، به نقل از روزنامه اماراتی الاتحاد؛ بیست‌ و سومین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن جایزه دبی ماه رمضان سال آینده برگزار می‌شود و در همین راستا، کمیته برگزارکننده رقابت‌ها، فراخوانی برای حضور علاقه‌مندان در مرحله مقدماتی مسابقات صادر کرد.

براساس این فراخوان، علاقه‌مندان تا ۱۲ بهمن‌ماه سال جاری فرصت دارند درخواست خود برای حضور در مرحله مقدماتی با هدف انتخاب نماینده امارات در مرحله نهایی این مسابقات را به کمیته برگزارکننده جایزه دبی ارائه دهند.

ابراهیم محمد بوملحه، رئیس کمیته برگزارکننده مسابقات قرآن جایزه دبی ضمن تقدیر از کسب رتبه‌های ممتاز حافظان اماراتی در مسابقات بین‌المللی قرآن، بر ضرورت بهره‌گیری از فن‌آوری‌های آموزشی نوین و تشویق حافظان و مربیان تأکید کرد.

وی افزود: کمیته برگزارکننده بیست و سومین دوره مسابقات قرآن جایزه دبی که ماه رمضان سال آینده برگزار می‌شود، شروطی را برای داوطلبان اماراتی قرار داده که از جمله این شروط می‌توان به دارا بودن تابعیت کشور امارات اشاره کرد.

بوملحه با بیان این که سن شرکت‌کنندگان تا ۲۶ بهمن‌ماه نباید بیش از ۲۵ سال باشد، گفت: علاقه‌مندان به شرکت در مرحله مقدماتی این مسابقات باید کل قرآن کریم را حفظ بوده و بر احکام تجوید مسلط باشند.

وی همچنین از برگزاری دوره‎ توانمندسازی به منظور حضور مقتدرانه‌تر نماینده امارات در این مسابقات که معمولا با حضور نمایندگانی از ۸۵ کشور و اقلیت مسلمان برگزار می‌شود،  خبرداد.

یادآور می‌شود؛ بیست و دومین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن جایزه دبی ماه رمضان امسال با حضور حافظان قرآن از ۱۰۴ کشور جهان برگزارشد و محمدرضا زاهدی، نوجوان حافظ کل قرآن، به نمایندگی از کشورمان در این دوره از مسابقات حضور یافت.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.