فراخوان شرکت در جشنواره بازیهای پارکی بیرجند

0

به گزارش «فارسی مچ»، جشنواره بازیهای پارکی برای شرکت گروههای مختلف و ارائه طرحها و ایده ها فراخوان داد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ،  به نقل  گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکزخراسان جنوبی، رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی، ورزشی شهرداری بیرجند گفت: این جشنواره  با هدف غنی سازی اوقات فراغت شهروندان ، ترویج فرهنگ مشارکت و کار گروهی برای ایجاد شادی و نشاط اجتماعی ، تقویت خلاقیت و احیاء بازیهای بومی محلی برگزار خواهد شد.

قلاسی مود با بیان اینکه در برگزاری این جشنواره  مجموعه پارند و هیات ورزشهای همگانی همکاری دارند، افزود: علاقمندان می توانند طرحها و ایده های خود را در محورهای بازیهای محلی، بازیهای خلاقانه، بازیهای معلولان و بازیهای کودکانه به صورت فایل WORD تنظیم و به آدرس اینترنتی festival.gamepark@gmail.com و یابه صورت CD به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.

وی با بیان اینکه طرحها و ایده ها باید کاربردی باشد، گفت: این طرحها بایدبه صورت پارکی با قابلیت اجرا شده در پارکها و فضاهای باز، گروهی با قابلیت اجرای بازی به صورت تیمی و گروهی، امتیازی با قابلیت امتیازدهی و رتبه بندی شرکت کنندگان در بازی و یا به صورت پرتابل با قابلیت جابجایی بین فضاهای گوناگون و نیاز نداشتن به استقرار دائمی ارائه شود.

رئیس سازمان فرهنگی و اجتماعی ، ورزشی شهردای  افزود: مهلت ارسال طرحها و ایده ها تا ۲۹ اسفند است و پس از ارزیابی ، طرحهای تاییدشده در بهار و تابستان سال آینده،  در پارک های سطح شهر اجرایی خواهند شد.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.