فراخوان شرکت در جشنواره بازیهای پارکی بیرجند

0

به گزارش «فارسی مچ»، جشنواره بازیهای پارکی برای شرکت گروههای مختلف و ارائه طرحها و ایده ها فراخوان داد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ،  به نقل  گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکزخراسان جنوبی، رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی، ورزشی شهرداری بیرجند گفت: این جشنواره  با هدف غنی سازی اوقات فراغت شهروندان ، ترویج فرهنگ مشارکت و کار گروهی برای ایجاد شادی و نشاط اجتماعی ، تقویت خلاقیت و احیاء بازیهای بومی محلی برگزار خواهد شد.

قلاسی مود با بیان اینکه در برگزاری این جشنواره  مجموعه پارند و هیات ورزشهای همگانی همکاری دارند، افزود: علاقمندان می توانند طرحها و ایده های خود را در محورهای بازیهای محلی، بازیهای خلاقانه، بازیهای معلولان و بازیهای کودکانه به صورت فایل WORD تنظیم و به آدرس اینترنتی festival.gamepark@gmail.com و یابه صورت CD به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.

وی با بیان اینکه طرحها و ایده ها باید کاربردی باشد، گفت: این طرحها بایدبه صورت پارکی با قابلیت اجرا شده در پارکها و فضاهای باز، گروهی با قابلیت اجرای بازی به صورت تیمی و گروهی، امتیازی با قابلیت امتیازدهی و رتبه بندی شرکت کنندگان در بازی و یا به صورت پرتابل با قابلیت جابجایی بین فضاهای گوناگون و نیاز نداشتن به استقرار دائمی ارائه شود.

رئیس سازمان فرهنگی و اجتماعی ، ورزشی شهردای  افزود: مهلت ارسال طرحها و ایده ها تا ۲۹ اسفند است و پس از ارزیابی ، طرحهای تاییدشده در بهار و تابستان سال آینده،  در پارک های سطح شهر اجرایی خواهند شد.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید