فراخوان دومین دوره جشنواره ایده‌پروری گردشگری مشهد

0

به گزارش «فارسی مچ»،  فراخوان و پوستر دومین جشنواره ایده‌پروری گردشگری مشهد با عنوان «دیدار» منتشر شد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، به  نقل گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز خراسان رضوی، معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی گفت: این رویداد با هدف حمایت از نوآوری، ایده‌پردازی و به‌کارگیری شیوه‌های نوین در صنعت گردشگری در سطح ملی برگزار می‌شود.

یوسف بیدخوری افزود: این دوره از جشنواره به همت سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، با همکاری شهرداری مشهد و دیگر دستگاه‌های اجرایی و مراکز علمی و دانشگاهی کشور در شش محور زیارت و گردشگری، گردشگری سلامت، گردشگری روستایی و بوم‌گردی، گردشگری و رسانه، گردشگری و شهر هوشمند و همچنین سوغات زائر برگزار می شود.

او با دعوت از همه صاحبان ایده به ویژه دانشجویان، متخصصان و فعالان حوزه گردشگری، افزود: رویداد اصلی جشنواره دیدار ۲، اجرای استارت آپ ویکند گردشگری در روزهای اول تا سوم اسفندماه خواهد بود.

بیدخوری افزود: همایش‌های تخصصی در حوزه گردشگری سلامت و گردشگری الکترونیک و همچنین کارگاه آموزش بوم و کسب کار از جمله دیگر رویدادهای برنامه‌ریزی شده در قالب جشنواره دیدار ۲ است.

وی گفت: ستاد توسعه فناوری‌های نرم و هویت‌ساز در معاونت علمی ریاست جمهوری، معاونت هماهنگی و مدیریت امور زائرین استانداری، پارک علم و فناوری خراسان رضوی، دانشگاه فردوسی، دانشگاه علوم پزشکی، سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی و پژوهشکده گردشگری جهاد دانشگاهی از جمله حامیان و مشارکت‌کنندگان در اجرای جشنواره دیدار ۲ هستند.

علاقه‌مندان برای ثبت نام در دومین دوره جشنواره ایده‌پروری گردشگری مشهد از امروز تا نوزدهم بهمن‌ماه فرصت دارند با مراجعه به آدرس اینترنتی www.didarfestival.ir  ضمن کسب اطلاعات بیشتر درخصوص این رویداد، برای حضور در جشنواره ثبت نام کنند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.